Co polecacie do ESET IS na Win7 x64 starszy laptop do pracy
#5
(06.03.2018, 18:51)quadrro napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Witam,

Co polececie Panowie doistalować do ESET INTERNET SECURITY na Win7 x64? Mam trochę starszy laptop wykorzystywany do pracy. Przez całe lata korzystałem z KIS ale ostatnio zaczął mi mulić, próbowałem Bitdefendera ale konfiguracja jest upierdliwa. Mam obecnie Spyshelter Firewall i tego Eseta triala, ale jak sprawdziłem że ten Eset nie przechodzi nawet tego durnego testu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

 to postanowiłem poszukać czegoś do doinstalowania do niego lub ewentualnie co zamiast Eseta, żeby było na poziomie Kasperskiego? Co polecacie?  Z góry dziękuję za pomoc

Jeśli już tak bardzo Ci zależy na ochronie przed szkodliwymi stronami, to faktycznie do SS doinstaluj FortiClient, bo uznaje się, że Fortinet ma najlepszą bazę blokowanych stron...trzeba jednak samemu zajrzeć w konfigurację tej ochrony, bo program pozwala na swobodny wybór rodzaju filtrowanych stron. Możesz też zainstalować do przeglądarki dodatek w stylu Bitdefender Traffic Light albo uBlock.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Co polecacie do ESET IS na Win7 x64 starszy laptop do pracy - przez ichito - 08.03.2018, 10:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości