Co polecacie do ESET IS na Win7 x64 starszy laptop do pracy
#19
Ostatnio sporo wk.. graczy wraca na w7 problem Windows ma ostatnio spory z grami i ich stabilnością przez te nowe łatki.
Choć sam troche wpadłem w nałóg grania i gry chodzą mi stabilnie przynajmniej te 3 w które gram to jednak z innymi tytułami bywa różnie u innych osób w tym paru znajomych.
Choć napisałem o grach przykładowo to sporo starego softu które do dziś jest w firmach i nie ma zastępczej alternatywy pod w10.

Niestety też ostra zagrywka i ewidentne wyłącznie wsparcia dla starszych systemów, zmusza graczy do korzystania z windowsa 10, po mimo tego że obiecał jeszcze wpierać starszy system to i już sami producenci gier sie pomału wypierają starszego modelu. nawet kupując nowe procki już nie dostaniesz wsparcia pod w7.

Z mojej strony zaś mam odwrotne wrażenie dla mnie w10 chodzi zdecydowanie stabilniej w porównaniu do w7.
Ale to musiał byś sprawdzić u siebie bo co komputer to inne komponenty inne sterowniki inna historia.

Co do samego Comodo chodzi dobrze na w7 jak i na w10.
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Co polecacie do ESET IS na Win7 x64 starszy laptop do pracy - przez Quassar - 09.03.2018, 14:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości