TikTok (wcześniej Musical.ly) - chrońcie dzieci i młodzież przed tą aplikacją!
#5
Szczerze?...czuję się rozczarowany Waszym podejściem. Sądziłem, że wykażecie więcej zrozumienia dla akcji mających na celu piętnowanie tego typu aplikacji i nie ma dla mnie znaczenia czy przypadek "noża" czy czegoś innego. Aplikacja jest na rynku nie od dziś i jak widać niemal od razu wyrodziła się w narzędzie paskudnie oddziałujące na młodych ludzi, a na dzieci przede wszystkim. Ja wiem, że teraz dzieci to określenie pejoratywne dla kogoś powyżej 10 lat, ale mało mnie to grzeje...to wciąż dzieci, które nie ogarniają świata, rzeczy i ich konsekwencji, co psychologicznie jest dowiedzione.
"Zryty beret" skutkuje potem chamstwem, bylejakością, ignorancją i brakiem szacunku dla kogokolwiek...dla swoich bliskich również. Przypuszczam, że nie macie swoich dzieci...tu nawet nie chodzi o rodzeństwo, bo to zupełnie inna relacja...bo wtedy obawy są zupełnie inne i mają sie nijak do teoretycznych dywagacji. Sorry, że tak napisałem, ale absolutnie się nie zgadzam z Waszym stanowiskiem i dla mnie takie akcje mają swój głęboki sens.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Musical.ly - chrońcie przed tą aplikacją swoje dzieci i rodzeństwo! - przez ichito - 11.03.2018, 19:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości