SpyShelter - przegląd moich własnych ustawień, porady i przydatne informacje
#50
Witam mam pytanie co do SpyShelter Premium, posiadam Windows 10 w wersji 21H2 który to współpracuje z Norton Internet Security aktualizacje Windows najnowsze na bieżąco , do tej pory wszystko było dobrze i nagle jednego dnia nie mogę odpalić przeglądarki Explorer Edge główkowałem co sie dzieje i postanowiłem na chwile wyłączyć szyfrowanie klawiszy w SpyShelter Premium po tym zabiegu przeglądarka Explorer Edge sie odpala jak tylko włączę szyfrowanie klawiszy znowu sie nie odpala , nie wiem co sie dzieje ponieważ w regułach SpyShelter jest dopuszczona , wydaje mi sie ze najnowsze aktualizacje przeglądarki coś zmieniły ze jest konflikt miedzy SpyShelter , musiałem zainstalować operę i ta przeglądarka chodzi bez problemu. Lepszy tryb zgodności SpyShelter nie pomaga , może wiecie co trzeba zrobić aby przeglądarka Explorer Edge sie odpalała jak jest włączone szyfrowanie klawiszy w SpyShelter ?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: SpyShelter - przegląd moich własnych ustawień, porady i przydatne informacje - przez jacabad - 20.06.2022, 06:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości