Fujitsu Siemens Lifebook się sypie :(
#15
Udało mi się reanimować obydwie maszyny...próbowałem zrobić coś sam, bazując na wskazówkach również stąd, ale to niczego nie dało i przypadkiem właściwie "poszedłem na łatwiznę"...przy okazji szukania laptoków z odzysku w Krakowie, znalazłem namiary na firmę, która takie maszyny oferuje, ale przy okazji jest również bardzo dobrze ocenianym serwisem z sukcesami w naprawach podobnych przypadków jak mój. Pogadałem w serwisie z przesympatycznym panem zza lady i oddałem obie maszyny z nadzieją, że coś wykombinują...no i wykombinowali Smile Chwała im za to i choć Vista wymagała nieco więcej technicznych zabiegów...wydawało mi się, że całkiem padła...udało się je naprawić.
Teraz piszę z Visty właśnie i wszystko jest jak dawniej, choć uczulono mnie, że to sprzęt wiekowy raczej i już trzeba myśleć o zakupie nowego.
Nie będę robił im kryptoreklamy, ale powiem tylko że serwis mieści się na ulicy w bliskiej okolicy Ronda Mogilskiego...ktoś będzie potrzebował, to znajdzie  Cool

Wam wszystkim tu dzięki za sugestie i pomoc Beer
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Fujitsu Siemens Lifebook się sypie :( - przez ichito - 27.12.2018, 18:46

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości