Nie takie znów "słodkie" te Morele(net) - ostrzeżenie!
#10
Przecież morele to dziady, kombinowali jak chcieli z cenami, wysyłali ludziom sprzęty z cudzych zwrotów bez informacji że sprzedają zwroty. Kiedyś to musiało rypnąć. Nie mówię że sprzedawanie zwrotów jest złe, ale trzeba ludzi o tym uprzedzić.

Ważne to, żeby osoby odpowiedzialne za taki stan rzeczy poniosły odpowiedzialność. Włamywacz powinien otrzymać swoją karę, właściciele firmy swoją. Firma nie może robić scen, jakoby była niewinna tylko zły haker ich skrzywdził.

(31.12.2018, 12:49)Quassar napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Serwer z całą obsada wyglądaj tak jak: Mam kuzyna co on tam kiedyś chodził do liceum i miał informatykę on nam serwer w Morele postawi.. No i potem jest serwer jaki jest robiony za pomocą Tutków z google... przez Janusza...
Skoro wiedziałeś że tak źle to wyglądało, to dlaczego ryzykowałeś swoją renomą i kupowałeś u amatorów... Craze
1. Zawsze mam rację.
2. Jeśli nie mam racji, patrz pkt 1.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Nie takie znów "słodkie" te Morele(net) - ostrzeżenie! - przez Konto usunięte - 31.12.2018, 11:55
RE: Nie takie znów "słodkie" te Morele(net) - ostrzeżenie! - przez Tajny Współpracownik - 31.12.2018, 13:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości