Labolatorium Kaspersky fakt czy kłam ?
#14
(05.01.2019, 17:12)Sillo napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

W miarę szybko odpowiedzieli (coś po 12 wysłałem) lab może pracować do 15 i znając życie jutro po 8;00 będzie odpowiedz.
Nie spotkałem się nigdy aby Lab danego programu odpowiedź dawał jutro. Zwykle jest to chwila z rządu do 1 h. Oni nie mają weekend'ów tak jak większość nas. Oni pracują non stop. Jak będę miał odpowiedź zwrotną dam Wam znać. Póki co Lab Kaspersky jest ślepy na zagrożenie
Kaspersky po prostu olewa zwykłych użytkowników.
Ja zapłaciłem za niego i jestem zawiedziony mimo prób kiedy wysyłałem im zagrożenie a on nadal milczy.
Najszybszym Labem wg mnie jest F-Secure którego używam na jednym z laptopów.
Tam sprawa rozstrzyga się w przeciągu 40 minut.
Zwracam honor bo faktycznie po wysłaniu zgłoszenia z malware pod adres: [email protected], czekam i czekam i dalej nic. Chyba faktycznie specjaliści mają weekend. Tylko dlaczego fachowcy z pod adresu [email protected] odpowiadają automatycznie ? ( bo faktycznie to jest robot ?). Ciekawa sprawa. Ci co zapłacili za ten program mogą czuć się oszukani. A taka firma i te rankingi a jednak dają d..y. Może ruscy nie lubią nas jako nacja Polska. Kiedyś użytkowałem ESET i wysyłanie czegoś pod adres labu to odpowiedź z rzędu kilkunastu minut bez tego czy to weekend czy jakieś święto.
W każdym bądź razie zakupiłem ostatni raz licencję na ten program.
Edytuję ten post któryś tam raz z rzędu i dalej cisza.
Drodzy koledzy to jest kpina ze strony Kasperskiego.
MD + WHHL
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Labolatorium Kaspersky - przez Quassar - 05.01.2019, 16:23
RE: Labolatorium Kaspersky - przez moriattipl - 05.01.2019, 16:27
RE: Labolatorium Kaspersky fakt czy kłam ? - przez moriattipl - 05.01.2019, 17:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości