Comodo / MSE / 360 Total Security Essential
#1
- posiadany system operacyjny: Windows 7 SP1 Home Premium 64bit
- zastosowanie komputera: gry, grafika, muzyka, filmy, social media
- specyfikacja komputera (opcjonalnie) I5-4670K, 8GB RAM, SSD 256GB + 120GB, R9 380X
- budżet tj. darmowy czy płatny (opcjonalnie) FREE
- czego oczekujesz od zestawu np. automatyczne działanie (opcjonalnie)Lekkości, jak najmniej FP, brak reklam

Jestem świadomym użyszkodnikiem. Nie piracę, gry tylko orignalne (gram w całe 2 - CS:GO i Insurgency, żona Hearthstone i Magic The Gathering Arena), soft tylko oryginalny w 99% procentach opensource. Filmy - netflix, muzyka deezer. Przeglądarki - moja Firefox, żona Vivaldi. Nie odwiedzam mrocznych czeluści internetu. Nie podpinam żadnych obcych pendrive, moje mają mechaniczną blokadę zapisu jak podpinam do sprzętu teściowej czy rodzeństwa. Jedynym źródłem infekcji może być przeglądarka. Jestem staromodny i wszystkie najważniejsze pliki mam na bieżąco wypalone na DVD/BD.

1. Comodo AntiVirus - sam AV z piaskownicą, przeglądarki do piaskownicy
2. MSE - wydaje się lekki, ale nie ma piaskownicy
3. 360 Total Security Essential - sam AV z piaskownicą, przeglądarki do piaskownicy

Jednak zastrzeżenia, producent z Chin co daje pewną niepewność, w Comodo jest GeekBuddy czy jakoś tak, jeżeli ktoś włamie się do Comodo to może przejmować inne komputery przez to (wariant rodem z filmów SF, ale ...) ?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Comodo / MSE / 360 Total Security Essential - przez stamin3k - 05.01.2019, 16:25
RE: Comodo / MSE / 360 Total Security Essential - przez Konto usunięte - 05.01.2019, 20:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości