Zabezpieczeńie WIN 10 (bankowość, giełda)
#6
Cytat:Co do kryptowalut - ekspertem nie jestem, więc poprawcie mnie, jak się mylę, ale skoro komputer ma być dedykowany tej czynności (a nie przeglądaniu torrentów czy dark webu)
Komputer służy w zasadzie tylko do pracy... Mam dodatkowy laptop który służy jako "centrum rozrywki" i bardziej sielankowego posługiwania.


Raczej chodzi mi o zabezpieczenie ogólne systemu i przeciwdziałaniu przechwytywania danych logowania etc bo jednak poza giełdą tych transakcji bankowych pojawia się dość sporo mimo wszystko (wliczając w to Skrill czy ecopayz) i nie wszystko zapewne będę robił przez Linux.
Więc mówiąc inaczej chcę zabezpieczyć w miarę sensownie Windowsa w którym też będzie się pojawiało sporo bankowości, zakupów internetowych, płatności kartą itp.

Podstawowe środki ochrony takie jak zmiana haseł co jakiś czas, keepass, korzystanie z kilku maili czy coś ponad czyli bootowany linux który będzie teraz dodany jest chyba dość solidnym już zabezpieczeniem, pytanie tylko co dorzucić do głównego systemu? Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Zabezpieczeńie WIN 10 (bankowość, giełda) - przez Spaice - 08.01.2019, 23:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości