Huorong (Velvet/Tinder) Internet Security (beta)...baardzo obiecujący pakiet z Chin
#6
Program jest darmowy, ale z tego co piszą komercyjne wykorzystanie wymaga jakiś opłat. Jest u mnie od 2-3 dni na pokładzie Visty...aktualizuje się normalnie, działa po cichu, bo chyba wszystko na domyślnych ustawieniach konsultowane/synchronizowane jest z serwerami producenta. Jedna z pierwszych refleksji - brakuje listy ustalonych automatycznie/ręcznie reguł...o decyzjach użytkownika trudno mówić, bo nie widziałem jeszcze żadnego powiadomienia i wydaje mi się, że dopiero po edycji własnych reguł HIPS/zapora program wyświetlać będzie monity. Możliwe, też że dopiero jak coś będzie całkiem obcego wg decyzji chmury/serwerów, to program ewentualnie spyta (o ile taką opcję się ustawi w ustawieniach).
Jakby co to program jest bardzo lekki i nieodczuwalny w działaniu systemu i aplikacji.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Huorong Internet Security (beta)...baaardzo obiecujący pakiet z Chin - przez ichito - 31.03.2019, 12:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości