Masz ulubione aplikacje zabezpieczające?...powiedz o nich coś
#8
Kaspersky - wierny jestem chyba od wersji 2009 lub wcześniej... zdarzały mi się problemy z działaniem aplikacji, w których ani użytkownicy forum DP ani pomoc techniczna nie dawała rady... sam musiałem sobie poradzić, nawet teraz co jakiś czas muszę go odinstalować i zainstalować ponownie, bo łapie muła
malwerbytes - darmowa wersja używana przez wiele lat nie raz usunęła adware lub inne niechciane zagrożenia.
adwcleaner - swego czas bardzo dobra, teraz ciężko mi stwierdzić po przejęciu przez malwerbytes.
drweb cure it - na chwilę obecną bardzo rzadko używana, ale potrafiąca znaleźć zarażone pliki
herdProtect - żałuje, że aplikacja nie jest już wspierana bo miała potencjał
Emsisoft Emergency Kit - mama kożystam, ale ciężko coś powiedzieć, bo nie mam żadnych infekcji
ad-aware - kto pamięta ten wie, swego czasu lepsza apka do adware
SecureAPlus - aplikacja, która przypadła mi do gustu ponad 10 skanerów + skaner offline (dodatkowo płatny), wiele maili wymiennych z pomocą techniczną w celi napisana artykułu
agnitum outpost firewall - kopiowany na dyskietki w kafejce internetowej i instalowany na pc w domu
BANKRUT - może nie zabezpieczające ale kto pamięta tamte czasy to wie Smile
Eset Internet Security + CatchPulse
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Masz ulubione aplikacje zabezpieczające?...powiedz o nich coś - przez TheShadow - 22.05.2019, 21:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości