Bootowalny pendrive do diagnostyki sprzętu
#13
Odnoszę wrażenie, że forumowicze czytają mój temat bardzo wybiórczo.

(16.07.2019, 18:00)oldblues napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Na Hiren's Boot jest programik IsMyLcdOK, który umożliwia testowanie martwych pikseli.

Wcześniej już o tym pisałem:

(10.07.2019, 16:18)Lex napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wspomniane wcześniej Hiren's Boot CD oraz WinPE 10-8 Sergei Strelec zawierają program IsMyLcdOK.

W każdym razie: widząc ile ten temat już "wisi" to myślę, ze chyba żadnych innych alternatyw nikt tu nie zna i pozostaje mi wybór Hiren's Boot CD vs WinPE 10-8 Sergei Strelec, a niestety każdy z tych zestawów ma wady.

Ostatnia wersja oryginalnego zestawu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

pochodzi z 2012 roku i nawet nie wiem czy poprawnie zadziała na komputerze z nowymi technologiami. Alternatywna wersja zestawu, przygotowana przez fanów,

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

jest w miarę aktualna (2018 rok), ale nie zawiera istotnych dla mnie programów - nie widzę tu ani memtesta ani IsMyLcdOK, nie dostrzegłem też ich zamienników.

Zestaw WinPE 10-8 Sergei Strelec zawiera trzy podstawowe potrzebne mi testy i jest aktualny, ale spotkałem się z nieprzychylnymi mu sygnałami, które sugerują istnienie w zestawie "podejrzanej zawartości" - szkoda, że @kamiloxf, który mi go tu zasugerował, przestał się wypowiadać, bo może by to jakoś wytłumaczył.
a kuku!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Bootowalny pendrive do diagnostyki sprzętu - przez Lex - 16.07.2019, 19:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości