Koronawirus - czy zwierzęta domowe mogą zarażać?
#7
(17.03.2020, 12:27)lukasamd napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wyniki badań, wyniki wydolnościowe, wyniki sportowe - to wszystko to potwierdza, więc co tu dużo mówić, "kupuję to".
Druga sprawa, miałem na jednej nodze, na kolanach i na nadgarstkach coś nieco podobnego do łuszczycy (najmocniej na nodze) - od zmiany sposobu odżywiania zniknęło, a nie używałem żadnych specyfików. Nie będę mówił, że to wina mięsa, bo nie tylko to się w żywieniu u mnie zmieniło, ale fakt "pompowania" tego co mamy w sklepach jest raczej ogólnie znany. Sam zaopatruję się raczej w takich "swojskich gospodarstwach", gdzie jest nieco drożej, ale jakość szynek, kiełbas, schabu itd. jest nieporównywalnie wyższa.
Ja w ogóle wędlin nie kupuję, tylko surowe mięso. Wędliny jem tylko czasem gdy wrócę na np weekend do rodzinnego miasta.
Ogólnie podczas ustalenia sobie jakiejkolwiek diety ludzie bardziej przykładają się do regularnego jedzenia zwykle o stałych porach, a to pozytywnie wpływa na samopoczucie. Więcej o tym myślą, więc też wielkości posiłków są bardziej rozsądne. Poza tym nawet po przejściu nawet na diety tłuszczowe z mnóstwem tłuszczów zwierzęcych potrafią zwiększyć ilość i różnorodność zjadanych warzyw. Wszystko jeszcze jest wzmacniane przez efekt placebo.

Jeśli Twoja dieta Ci odpowiada to ok, ale mi ciężko byłoby spożywać od 138 do 162 gramów białka dziennie pochodzących głównie z roślin strączkowych.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Koronawirus - czy zwierzęta domowe mogą zarażać? - przez Konto usunięte - 17.03.2020, 07:07
RE: Koronawirus - czy zwierzęta domowe mogą zarażać? - przez Konto usunięte - 17.03.2020, 12:27
RE: Koronawirus - czy zwierzęta domowe mogą zarażać? - przez bluszcz - 17.03.2020, 14:35

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości