Pomoc w doborze programu antywirusowego
#4
(06.12.2021, 13:47)Adrian1135 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jeżeli chodzi o Pandę to przechwytuje złośliwych linków.



Mogę polecić Ci 2 AV:

Nasz rodzimy Arcabit/mks ( u nas na forum mają konto - może obniżą Ci kase) lub Huorong Internet Security ***

*** Produkt ,,made in china,, (kompletny pakiet taki sam jak od Comodo) - od 5 miesięcy jade na nim i hitman pro nic nie może znaleść
Cytat:Jeżeli chodzi o Pandę to przechwytuje złośliwych linków.

Nie rozumiem Wink

Cytat:Nasz rodzimy Arcabit/mks ( u nas na forum mają konto - może obniżą Ci kase) lub Huorong Internet Security ***

Jak się mają te programy jeśli chodzi o szybkość działania i wydajność?

(06.12.2021, 13:54)Quassar napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ESET jest ok opcjonalnie możesz patrzyć jeszcze na Nortona lub Kasperskiego.
Ja osobiście jednak z racji doświadczenia wiem że często to po prostu nie wystarczy i lepiej zainstalować inne oprogramowanie zabezpieczające niż tylko antywirus.
Cytat:ESET jest ok opcjonalnie możesz patrzyć jeszcze na Nortona lub Kasperskiego.

Cytat:Z góry odpadają Kaspersky i Norton (po prostu kiedyś zraziłem się do tych programów)

Kasperskiego i Nortona uważałem / uważam bo nie wiem czy coś w tej kwestii się nie zmieniło za niepotrzebnie napakowane kombajny który tylko mule kompa, a chodzi mi o coś zupełnie odwrotnego. Poza tym ostatnio czytałem artykuł kontrowersyjny artykuł o tym ze Kaspersky zbiera / zbierał dane swoich użytkowników dla rosyjskich służb. Nie wiem ile w tym prawdy.

Chciałbym przeczytać jakieś konkrety dlaczego akurat ten a nie inny, ewentualnie jakieś doświadczenia z funkcjonalności.

Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Pomoc w doborze programu antywirusowego - przez crazyseaman7 - 06.12.2021, 14:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości