Windows Store - próba instalacji nieposiadanej gry
#11
(27.05.2022, 19:08)buri napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Trochę walczyłem ale ciągle wracał, na weekend jestem w domu na stacjonarce więc jeszcze spróbuje poniedziałek-wtorek i dam znać. Nie rozumiem automatycznej instalacji. która się sama włącza. Na stacjonarnym Win10 wisi mi jako kupione i przycisk do instalacji, tak jak cała reszta programów co mam w bibliotece (nawet te z WindowsPhone).

Masz rację Win10-11 to żyją własnym życiem i co aktualizacja trzeba sprawdzić czy coś Ci nie przestawił. Pomyśleć, że człowiek go tylko odpala tylko do używania innych aplikacji...
Sorry, że nie pomogę bardziej. Nie mam obecnie ani W10 ani W11. Na W11 nie mam sprzętu, a W10 po prostu mi nie przypadł do gustu. Problem wpychania Candy Crush Saga do wersji Pro (tak, wersja Pro od W10 przestała być Pro, a stała się Home Premium, dopiero Enterprise był traktowany jako prawdziwe Pro) to był najmniejszy problem z jakim się zetknąłem.

Ból d.py nigdy mi nie minął po tym co zrobili z panelem sterowania - rozumiem potrzebę stworzenia jednego wspólnego interfejsu dla typowych desktopów jak i ekranów dotykowych. Idea nie była głupia bowiem wpychanie tego samego w różnych wersjach nigdy nie kończy się dobrze. Problem w tym, że minęło 7 lat od premiery i do tej pory nie udało się MS przenieść starego panelu sterowania do nowej wersji. Nawet te elementy, które finalnie usunięto ze starego panelu sterowania wciąż nie mają tej samej kompletnej funkcjonalności w nowej wersji. Część z usuniętych elementów wciąż można uruchomić z linii poleceń jeżeli admin wie co wpisać.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Windows Store - próba instalacji nieposiadanej gry - przez wredniak - 31.05.2022, 15:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości