avast! Internet Security
#61
Pod jakim względem ?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#62
wizualnym.................zresztą nie ma co się dziwić w końcu jeden z ludzi nortona dał dyla do ALWILA
Odpowiedz
#63
Nom troszkę podobny jest pod względemszaty graficznejSmile
Odpowiedz
#64
Internet Security:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


(build number 5.0.314)
Odpowiedz
#65
Mi się już wersja FREE zaktualizowała Tongue
Dodali w tym bulidzie już rejestrację Tongue Czyli już IS nie można używać, bo wygaśnie po 30 dniach Tongue
A wersję FREE też trzeba po 30 dniach zarejestrować Tongue Właśnie go rejestruję Tongue
Ale jednak na razie to atrapa Tongue
Pokazuje status, że jest niezarejestrowany, a jednocześnie że licencja jest ważna do 2038 roku Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#66
(version number 5.0.326).

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#67
Serwer od licencji im padł dlatego takie kosmiczne daty ;p
Odpowiedz
#68
Witam,

Ostatnio pojawił Avast 6.0.
O ile mam pojęcie na temat skuteczności tego AV to zastanawiam się nad wbudowanym firewallem.
Wraz ostatnim wydaniem gazety Komputer Świat Expert dodano licencję na Avast IS na pół roku- do końca 2011r.
Czy ten pakiet Internet Security z wbudowanym firewallem można uznać za dobre rozwiązanie?
Czy też lepiej wrócić do AvastFree AV + inny firewall?

W moim przypadku to sieć z kablówki po PPOE, wszyscy są widoczni pod zewnętrznym IP dostawcy, wewnątrz sieci jestem za NATem z mojego routera po wifi.
Wiem że darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby... ale wolałbym aby w tym przypadku nie był jednak szczerbaty Grin

Zatem avast! Internet Security 6.0 czy avast! FREE AV + inny firewall ?
Odpowiedz
#69
Ja bym wybrał A IS może nie ma najlepszej zapory ale wydaje mi się że jest wystarczająca. U mojej Mamy zainstalowałem właśnie ten pakiecik również połączenie PPOE - ustawiłem jej zaporę na ostatni suwak czyli publiczna sieć i fajnie blokuje wszystkie połączenia przychodzące pomijając tylko te co mam w regułachWink
Odpowiedz
#70
Trochę dzisiaj piaskownicę przetestowałem w avaście i nie przegapiła zagrożenia. Gdyby ten autosandbox jakoś reagował, wszystko trzeba ręcznie puszczać. Gdyby dorzucili system reputacji i na jej podstawie decydowali czy plik ma zostać uruchomiony normalnie czy w piaskownicy, to było by miło.
Odpowiedz
#71
Nowa beta AIS

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


changelog:
If you''re running the previous beta (5.0.326) you should be able to go this new version by simply invoking the Program Update feature from within the avast UI. If you still have any of the previous betas, I''d recommend installing this new version from scratch (uninstall the old one, reboot, and install this).

Compared to the previous beta build 326, this new version should solve a few issues, most notably:
- crashes related to the Behavior Shield module
- few more memory leaks in the firewall
- other stuff in the Behavior Shield
- a few issues in the sandbox
Odpowiedz
#72
Pierwsze zrzuty AIS 7 (za forum Wildersów)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#73
Interface zajebisty, nie ma co. Jakieś changelogi są już?
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
#74
Nie znalazłem niestety.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#75
Wygląda całkiem nieźle.
Ciekawy jestem, jak bardzo będzie to korzystało z chmury.
Odpowiedz
#76
lukasamd napisał(a):Wygląda całkiem nieźle.


Wyglądać może, skuteczność to podstawa, nie oceniam programu po wyglądzie , bo to jest nie istotne w przypadku takich programów. Wink
Odpowiedz
#77
Jak skuteczność będzie miał taką jak wygląd, to zastanowię się nad zmianą programuSmile
Odpowiedz
#78
nom wygląd nice Smile
Odpowiedz
#79
Wow, it looks awasome!
...
Odpowiedz
#80
Oby tylko z tą cykierkowością nie przesadzili...mnie tylko interesuje chmura, jak nie podniesie wykrywalności (patrz eset) to wygląd tu nie pomoże. A co do changeloga to kiedyśkamil mi dawał linka, powinien pamiętać. Wiem tylko tyle że było to niemieckie forum avasta.

edit:bahavior shield jak się ma do dzisiejszego avasta bo nie pamiętam? Może ktoś zobaczyć czy jest aktualnie?

edit:mogliby wywalićfb
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości