SpyShelter Free / Premium
Korbenn...napisz do supportu, bo to chyba jedyne wyjście.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
(22.04.2016, 06:38)korbennn napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Podsumowanie SS po 2 tygodniach - podoba mi się, chociaż nadal nie rozgryzłem jak ma zgrać sie z KeePass...

Ja korzystam z obu programów i w lisku problemów nie mam. Tyle że, korzystam z dodatku Keefox.
It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Odpowiedz
PPM i perform autotype nie daje błędu, jest cacy.

Jeszcze popróbuję, może coś sam źle robię, a potem ewentualnie napiszę Smile
Odpowiedz
(26.04.2016, 05:57)korbennn napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

PPM i perform autotype nie daje błędu, jest cacy.

Jeszcze popróbuję, może coś sam źle robię, a potem ewentualnie napiszę Smile

Ja w SSFW na początku miałem problem z "autotype".
Samo jakoś się uspokoiło i teraz ładnie wchodzi. Ale jak próbowałem "lepszy tryb ochrony" to słabo to się integrowało z przeglądarką. Dodam że używam także Sandboxie, więc może lekka kolizja gdzieś była.
SSFW + Sbie
Odpowiedz
Mająć zainstalowane Sandboxie z SS..powinieneś otrzymać komunikat na dzień dobry o zmianie trybu na lepszą zgodność.
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
@Quassar

No tak, oczywiście pojawił się monit o to... dawno temu, od kiedy mam SS. Ale na początku z KeePassem nie chciało się jakoś zintegrować, to zacząłem zmieniać opcje. Lepszą zgodność mam cały czas.
SSFW + Sbie
Odpowiedz
W supporcie doradzono tryb lepszej zgodności - nie pomogło, a następnie dodanie FF 'do listy procesów nieszyfrowanych', co nie do końca mi sie podoba, ale wreszcie jest skuteczne, zwyczajnie działa jak natura chciała.

Duży + za korespondencję w sobotę dla SS!!
Odpowiedz
To może być podobna sytuacja jak z uruchamianiem Chrome w piaskownicy...wewnętrzne mechanizmy izolacji w przeglądarce nie dają rady funkcjonować w "nadrzędnym" środowisku też do izolacji. W twoim przypadku Korbennn nie sądziłem jednak, że przyczyna tkwi w procesie docelowym jakim jest Firefox.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Od poprzedniej wersji mam problem ze Spy Shelter po jego aktualizacji. Ochrona nie działa, jakiś błąd, pomaga dopiero reinstalacja.

Czy też macie ten sam problem? Wall

Nową wersję owego softu pobieram z ich strony...
Kto pyta nie błądzi, ale błądzić jest rzeczą ludzką. Wink
Odpowiedz
Tak mam to samo - wystarczy po instalacji/aktualizacji dać ponowny restart komputera i ochrona działa prawidłowo.
Odpowiedz
Też mam ten problem myślałem że appguard mi zblokował ale jednak nie log czysty restart systemu wymagany do przeładowania modulu w SS
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Dzięki za odpowiedź. Smile Czyli następnym razem zrobię ponowny restart i sprawdzę czy to coś zmieni...
Kto pyta nie błądzi, ale błądzić jest rzeczą ludzką. Wink
Odpowiedz
10.8.1 (14/Jul/2016)

– Added new licensing system
– Further installer improvements

SpyShelter 10.8 (27/Jun/2016)

– Fixed updater and autoupdater bug with program malfunction after install
– Fixed an issue related to installer and displaying program version number
Odpowiedz
10.8.2
Cytat:Full SpyShelter 10.8.2 (02/Aug/2016) Changelog:
– Added support for Windows 10 Anniversary Update
– Added (new) Online Virus Scan feature
– Added new feature: External custom file scanners
– Decrease false alerts on Windows 10
– Improved performance of Rules Editing dialog on some systems
– Fixed security issue with protected GUI
– Fixed encrypted keys issue in Mail app(Windows 10)
– Few minor improvements
No opis ze zdjęciami na blogu jak zawsze: 

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Poczekam z 1 dzień by jak zwykle ustrzec się jakiś błędów, ale nowa opcja ze skanerem kusi w testowaniu Smile
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
W programie sporo zmian funkcjonalnych, choć są głosy uzytkowników, że producent pomija ich sugestie odnośnie nowych czy poprawie starych opcji. Niemniej z info na blogu SS widać, że Datpol wzbogacił program o możliwość współpracy nie tylko z nowym domyślnym skanerem procesów/plików Jotti.org (zamiast VT), ale daje możliwość połączenie SS z dowolnym innym lokalnym skanerem.
Instrukcja jest na blogu, ale skoro tak teraz SS ma, to ciekaw jestem czy da się zaciągnąć do współpracy tak znane skanery jak MBAM, EEK czy np. Crystal Security. Wtedy mielibyśmy możliwość niezależnej analizy w kilku źródłach.

[Obrazek: adding-new-analyzer.png]
Źródło - blog SS
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
SpyShelter 10.9
Lista zmian

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


No nareszcie zajęli się modułem firewall...
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Powiem tak szkoda wielka szkoda, widząc ta informacje w czerwonej ramce:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Nie wiem kiedy informacja pojawiła się na stronie jako oficjalny komunikat lecz Sad
Odpowiedz
I dobrze firma musi zarabiać a do przetestowanie jest wersja trial ze wszystkimi opcjami wiec wystarczy.
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Ja korzystałem z wersji free programu, a nie testowałem, także dla mnie i wielu innych opcja trial nie wystarczy, heh...
Odpowiedz
(24.01.2017, 22:55)dolar444 napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie wiem kiedy informacja pojawiła się na stronie jako oficjalny komunikat lecz Sad

Oficjalny komunikat jest sprzed ponad 3 miesięcy, był u nas anons w wątku o SS FW Wink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jeszcze do niedawna była promocja 50% na roczne licencje, żeby zachęcić do przejścia z wersji darmowej do pełnej komercyjnej.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości