Dobry pakiet zabezpieczający, na stary komputer. Nie mulący
#36
Rob napisał(a):Wiecie mam jeszcze jedno pytanko zwracam się głownie do użytkowników korzystających z aviry czy ona muli i jak z wykrywalnością oczywiście mówię o avira Free. Mam nadzieję że ktoś z was się pofatyguje. Z góry dziękuję za pomoc.


Avira Free w spoczynku zajmuje 28 MB RAM, mimo tego nie muli. Wykrywalność podobna do Avasta, może ciut lepiej. No i Avira nie spowalnia łącza internetowego, jak to robi Avast 5 Free - ja mam taką szybkość internetu jaką deklaruje mój operator internetu. Ani 1MBit/s mniej. Z Avastem jest natomiast gorzej - spowalnia mi łącze, czasami dochodzi nawet że owo spowolnienie przez avastowską ochronę sieciową dochodzi do 2-3 MBit/s.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Dobry pakiet zabezpieczający, na stary komputer. Nie mulący - przez Konto usunięte - 16.11.2010, 12:01
Re: Dobry pakiet zabezpieczający, na stary komputer. Nie mulący - przez Plati - 16.11.2010, 12:01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości