Dobry pakiet zabezpieczający, na stary komputer. Nie mulący
#42
Odświeżam ponieważ zrobiłem format dysku, teraz mam świeży windows i na obecną chwilę zainstalowałem Avire + KeyScrambler+Spyshelter Free. Mam jeszcze parę pytań a więc mógłby mi ktoś pomóc jak skonfigurować zaporę Privatefirewallnie wiem czy jest to potrzebne ale z internetu korzystam przez sieć bezprzewodową czy muszę to uwzględnić w programie. Chciałbym żeby ktoś mi podał jak ustawić program żebym nie miał dużo alertów a zapewniał duże bezpieczeństwo. Czy da się ustawić KeyScrambler tak żeby nie pokazywał się ten pasek z tekstem zmienionym na pewno wiecie o co chodzi. Jak ustawić Spyshelter Free czy włączyć takie opcję jak "Pokaż powiadomienia o wirtualnej klawiaturze podczas staru" Uruchom wirtualną klawiaturę podczas logowania(tylko systemy 32 bitowe) "Blokuj automatycznie podejrzane pliki. Czy dobrze zrobiłem dając mozille i opere do ograniczonych aplikacji w Spyshelter. Moglibyście podać linka jak skonfigurować avirę, czy są jakieś aplikacje do opery które będą chronić tekst który wpisuję w tej przeglądarce. Według mnie avira muli więc nie wiem ale chyba ją zmienię na avasta chociaż może to być spowodowane nie poprawnym skonfigurowaniem. Dziękuję wszystkim którzy odpowiedzą na moje pytania, i pomogą mi skonfigurować ten zestaw jeśli ktoś stwierdzi że za dużo wymagam niech nie odpisuję, nie chcę żeby ktoś miał mnie za lenia, jeszcze raz z góry dziękuję za pomoc.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Dobry pakiet zabezpieczający, na stary komputer. Nie mulący - przez Konto usunięte - 16.11.2010, 12:01
Re: Dobry pakiet zabezpieczający, na stary komputer. Nie mulący - przez Rob - 20.11.2010, 19:46

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości