F-Secure IS czy Avast Free + PC Tools FW
#28
Może nie jestem jakimś znawcą ale ja ci opowiem co ja myślę, jakie są moje przekonania czego i dlaczego używam.

Zaczne od twojego pytania. Avast free jest bardzo dobrym softem i wystarcza. Jeżeli testujesz wirusy to zawsze cos przejdzie ( o ile odpalasz) (ew. Sandboxie czy coś takiego) Natomiast jeśli chodzi o Zone Alarm to ja nie lubię tej zapory , MNIE zawsze wolno działała i zamulała. MNIE ! a teraz tak. Jeżeli chcesz płacić za FISa to lepiej brać w/wzestaw bo on naprawdę powinien się dobrze sprawować. A jak masz FISa z promocji to się nie wahaj i go bierz. Ja na przykład pobrałem starą wersję nortona po niemiecku wyciąłem klucz na 180 dni i używam najnowszej polskiej wersji. ( jest na blogu opis jak to zrobić) Co do FW. Używałem Comodo ale pytania mnie na prawdę męczyły i nie dla wszystkich użytkowników w domu były zrozumiałe i stanowiły problem. Więc zainstalowałem PrivateFirewall. Mimo że jest po angielsku na prawdę jest banalny w obsłudze i nie sprawia problemów. Dodatkowo zemana z promocji. Mi pasuje. Mam lickę na AISa ale aktywuje jak mi się skończy norton.
Jeżeli pomogłem, nie ma za co. Jak nie to trudno ale wyraziłem swoją opinie.

Reasumując:

Masz płacić ? Bierz Avast
Program z promocji : FIS
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: F-Secure IS czy Avast Free + PC Tools FW - przez andrzej76 - 25.01.2011, 17:57
Re: F-Secure IS czy Avast Free + PC Tools FW - przez Eugeniusz - 26.01.2011, 14:29
Re: F-Secure IS czy Avast Free + PC Tools FW - przez ugedej77 - 26.01.2011, 15:52
Re: F-Secure IS czy Avast Free + PC Tools FW - przez ugedej77 - 27.01.2011, 14:41
Re: F-Secure IS czy Avast Free + PC Tools FW - przez andrzej76 - 31.01.2011, 18:42
Re: F-Secure IS czy Avast Free + PC Tools FW - przez Boniaszek - 31.01.2011, 20:53
Re: F-Secure IS czy Avast Free + PC Tools FW - przez andrzej76 - 13.11.2011, 11:22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości