Test kilkunastu programów do zabezpieczeń komputerów
#16
Piotrek, dzięki za propozycję co do takich testów to sięmożemy umówić na następny jak dobiję do 7500 malware, to się programami podzielimy, natomiast skan robię tylko na pojedynczych programach nie łączac ich, by był odzwierciedleniem prawdziwej skuteczności danego programu.Na liście masz programy które już przetestowałem,KIS,Avast,Ashampoo A-M,Emsisoft już zrobiłem.Teraz zabieram się za testy "egzotycznych programów av" czyli może będzie iolo,Bullguard,eScan i inne,ale nie wiem czy zdążę do niedzieli wieczorka.Ile dam radę tyle będzie, i tak zasuwam na 2 systemach na virualu.Paczka wirusów jest spora bo waży 2,6 Gb.Ale jak ja to mówię- co ma wisieć nie utonie,na pewno w kwestii wspólnego skanu to dobra myśl i zapewne coś wspólnie możemy w marcu skonstruować.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Test kilkunastu programów do zabezpieczeń komputerów - przez andrzej76 - 26.02.2011, 11:11
Re: Test kilkunastu programów do zabezpieczeń komputerów - przez andrzej76 - 26.02.2011, 19:52
Wielki Test Programów Zabezpieczających (wyniki) - przez andrzej76 - 27.02.2011, 18:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości