Test kilkunastu programów do zabezpieczeń komputerów
#19
W paczce sprawdzone malware z forum,kilka spawdzonych paczek z netu,oczywiście że 1 program av na 1 maszynie wirtualnej,2 na drugiej maszynie,czyli na raz mogę skanować 2 progamami,potem jest odinstalowanie tych co skanowały i następne instalki kolejnych,Progamy aktualizuję po instalacji,czyli w przeciągu 2 dni,w których były testowane i są, myślę, że wynik będzie i tak bardzo dokładny.W pierwszym dniu skan 10 programami,(te same bazy)dzisiaj już 7(te same bazy),odchylenie aktualki bazy to 1 dzień.


Dodano: 26 lut 2011 20:22

Nie jesteś w stanie fizycznie mieć zaktualizowanieprawie 20 programów av w 1 dzień.Aktualki programów robiłem :1 dzień -10 programów ta sama aktualizacja, w drugi dzień(dzisiaj) już 7 programów ma tą samą bazę ale nie koniec skanów.

2 maszyny virtualne, na każdej 1 antywirus, czyli na raz można 2 programami skanować
Odinstalowanie tych 2 programów z 2 maszyn
Ponowna instalacja 2 następnych nowych na maszynach
Znowu skan 2 av
I tak w kółko.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Test kilkunastu programów do zabezpieczeń komputerów - przez andrzej76 - 26.02.2011, 11:11
Re: Test kilkunastu programów do zabezpieczeń komputerów - przez andrzej76 - 26.02.2011, 20:22
Wielki Test Programów Zabezpieczających (wyniki) - przez andrzej76 - 27.02.2011, 18:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości