Test kilkunastu programów do zabezpieczeń komputerów
Test testem, w niedzielę i później forum nie działało, ale to jeszcze nic, bo............

Moje bliźniaczki przez przypadek dorwały się do laptopa, i pech chciał że jakoś sformatowały mi dysk D logiczny, gdzie miałem wynik testu!!!
Więc Panowie, moje 30 godzin pracy poszło się ...., i jeszcze na dodatek nie miałem swojego Acronisa- to dla mnie dramat totalny.
Więc pomyślałem że jakimś programem odzyskam te dane ponad 80Gb, i teraz jestem w trakcie odzyskiwania, a używam do tego EasyRecovery Professional więc myślę że da on lekko radę, tylko to będzie trwać, na razie 14 godzin i brak efektu, cały czas buduje mi drzewo plików.
Chodzi mi tylko o tą notakę z wynikami testu!!!Jak dam radę to wrzucę wynik może za 2,3,4 dni, nie wiem jak nie to postaram się na ten wekeend jeszcze raz robić test.
Przepraszam Was, że tak wyszło, ale zdarzyło się i nic na to nie poradzę że mam małe dzieci które są ciekawe wszystkiego.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Test kilkunastu programów do zabezpieczeń komputerów - przez andrzej76 - 26.02.2011, 11:11
Wielki Test Programów Zabezpieczających (wyniki) - przez andrzej76 - 27.02.2011, 18:57
Re: Test kilkunastu programów do zabezpieczeń komputerów - przez andrzej76 - 15.03.2011, 16:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości