Online Armor Firewall
#61
Jak na razie naliczyłem, że więcej programów nie działa z Windows 7 w wersji BETA niż z Vistą w BETA Smile
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#62
Mi wszystkie programy śmigały na 7 tylko problem z netem szkoda!
Mała korekta wersja 3.5 OA Free działa znakomicie mi i już nawet nie ma tej zacinki 30sekundowej!Restartowałem kompa 4 razy i git!W końcu najlepszy firewall działa
Odpowiedz
#63
Witam, mam dla użytkowników forum pewne przedsięwzięcie. Mianowicie tłumaczenie dla Online Armor. Do końca tłumaczenia pozostało na chwilę obecną ok. 500 słów spośród wszystkich 4000, jednak tłumacze Comodo tłumaczą o wiele wiele szybciej (w ciągu miesiąca pojawi się polska wersja).


Jeśli ktoś umie dość dobrze angielski oraz chciałby się dołączyć do tłumaczenia Online Armor''a, może się wpisać tutaj -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#64
Mówisz o polskiej wersji Comodo? Ma być polska wersja językowa?
Odpowiedz
#65
Tam ma być Plati pisał coś o 15kiwietnia
Odpowiedz
#66
O to fajnie! Zajrzę na forum COMODO.
Przyłączyłbym się, ale niedługo mam egzamin.
Odpowiedz
#67
ja mówię o Online Armor, jeśli by ktoś chciał się dołączyć do tłumaczenia OA, to zapraszam.

A Comodo PL ma zostać wydane (jeśli prace nadal będą wtakim tempie szły) na 15 kwietnia. Do tłumaczy Comodo już nie ma po co dołączać, gdyż jeden na 5 tłumaczy hasło profesjonalnym, komercyjnym programem.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#68
Czytałem, czytałem.
Odpowiedz
#69
Może kiedyś ktoś przetłumaczy avire?
Odpowiedz
#70
Dozamet1 napisał(a):Może kiedyś ktoś przetłumaczy avire?


Z tego co się orientuję, to Jarek przetłumaczył już dawno Avirę ale firmę to kompletnie nie interesuje tak jak i nasze forum Sad
Odpowiedz
#71
trzeba bylo sie uczyc jezykow a nie grac na lekcjach angielskiego w statki Grin
Odpowiedz
#72
czullo to się ucz!
Szkoda że taka firma olewa tylu użytkowników z Polski!
Odpowiedz
#73
no ja sie uczylem i teraz nie potrzebuje czekac na "spolszczone" programy, moge pracowac w srodowisku EN, podobnie z filmami nie potrzebny lektor ani napisy. Czy zycie nie jest wtedy latwiejsze ?
Odpowiedz
#74
Wiesz mi tam nie przeszkadza po angielsku!Ale dużo osóbrezygnuje z góry z programu bo nie zna angielskiego!
Odpowiedz
#75
Online Armor jest tak łatwy, że nie potzebuję w nim polskiego, ale to zawsze plus dla programu że ma polski Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#76
OA to chyba najłatwiejszy program anglojęzyczny jaki maiłem na kompie!
Odpowiedz
#77
Dozamet1 napisał(a):OA to chyba najłatwiejszy program anglojęzyczny jaki maiłem na kompie!


tu się z tobą nie zgodzę, najłatwiejsza jest Avira i Imgburn (w wersji en) jak dla mnie Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#78
Jeżeli chodzi o prostotę, to najprostszy był mój program w Delphi do steganografii- 5 przycisków, podgląd, sekcja do wpisywania tekstu.

A polska wersja, programu pomogłaby Avirce zająć wyższe miejsce w testach... oczywiście KŚ.
Odpowiedz
#79
Zainstalowałem dzisiaj na chwilę OA i muszę przyznać, że jeżeli chodzi o skuteczność, szczególnie HIPS, to robi wrażenie.
Nie mam jednak najmniejszych wątpliwości, że dla użytkowników leniwych, wygodnych i niezaawansowanych,zdecydowanie najlepszym wyborem jest Outpost Firewall. Automatyczne reguły dla wszystkich znanych i podpisanych cyfrowo programów i tryb samoczynnego uczenia bez komunikatów przez pierwszy tydzień, to niesamowite udogodnienie i ułatwienie.
Odpowiedz
#80
Jurek jestems jakimś fanatykiem tego Outpost Firewalla. Z Outpostem jest mnóstwo problemów, w dodatku ten program jest płatny. Myślę, że lepsze rozwiązania mają zdecydowanie Online Armor i Comodo. Outpost to taki nieco ulepszony PC Tools Firewall Plus, jednak mnie najlepiej pasuje OA, mimo, że jest po angielsku.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości