Pomoc w wyborze zabezpieczeń dla kompa starego kompa.
#33
Najpierw mam zamiar wam podziękować bo może nie którzy pomyśleli że olałem sprawę i nawet nie podziękowałem,
miałem dziś strasznie zawalony dzień pracą i nie mogłem wbić na kompa ale przejdę do konkretów. Obecnie skorzystam z takiego pakietu Avast + PC + sandboxie + KeyScramblerdo firefoxa jeśli avast będzie zbytnio mulił to zmienię go na PAC lub na Immunet Free tylko nie wiem czy ten antywirus pracuje w chmurze i czy będę go w stanie odpowiednio ustawić a jeśli zapora nie będzie śmigała jak należy to zainstaluję Filscelab Firewall w ostateczności zainstaluję pakiet CiS. Mam także wielką nadzieję że pomożecie mi dokładnie ustawić firewall oczywiście przeczytam poradnik który ktoś polecał jak coś posiadam router ale nie wiem czy to zmienia aż tak diametralnie postać rzeczy. Jeśli będziesz miał trochę czasu to poprosiłbym o poradnik do PF, KeyScrambler zainstaluje bez problemu bo to jest dodatek na sanboxie widziałem ktoś z forum napisał poradnik na swoim blogu a więc to też mam z głowy a z avastem poradzę się jak coś was, co prawda jest dużo poradników ale według mnie to wy znacie się najlepiej na tym. Jeszcze raz pragnę podziękować wszystkim osobom które udzieliły się w tym temacie. Czy mogę wam zadawać jak coś pytania na pw czy lepiej żeby wszystko było w temacie oczywiście nie którzy po prostu sobie nie będą życzyli zawracania głowy na pw i świetnie ich rozumiem. Pozdrawiam Rob.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Pomoc w wyborze zabezpieczeń dla kompa starego kompa. - przez Konto usunięte - 24.08.2011, 19:06
Re: Pomoc w wyborze zabezpieczeń dla kompa starego kompa. - przez Rob - 25.08.2011, 20:29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości