PC Tools Internet Security 2012 (v9) - Wersja finalna
#4
morphiusz napisał(a):Zainstalowałem, głównie dlatego, bo chciałem głównie przetestować tę ochronę przed oszustami internetowymi (wygrałeś ipada, kliknij tutaj!! wygrałeś pieniądze, podpisz czek!!) niestety, nie podziałało. Udałem się na imageshack.us - jaskinię zła tego typu reklam, otwierałem je i nic.
Dodatkowo mocno, bardzo mocno obciąża mi kompa.


Oszustwa internetowe - na o2 i jego serwisach blokuje praktycznie wszystkie grafiki. W sumie to nie takie dziwne biorąc pod uwagę ogólną reputację tego portalu oraz to, że ip ich serwerów znajdują się na listach podejrzanych. Ogólnie nie radzi sobie z tym zbyt dobrze.

Wydajnośc - na standardowej instalacji jest źle, program potrafi nieźle przymulic. Program wykonuje strasznie dużo operacji we/wy na dysku twardym. Wykorzystanie procesora w czasie normalnej pracy potrafi podskoczyc nawet do 50%, a pamięci do 70 MB

Interfejs programu jest bardzo fajny: przejrzysty, czytelny, bez zbędnych udziwnień.

Program korzysta z chmury, nie wiem o niej niestety jeszczenic. Zauważyłem po prostu komunikat na końcu szybkiego skanowania oraz opcję włączającą korzystanie z niej.

Podsumowując, gdyby nie kiepska wydajnośc byłby to naprawdę bardzo fajny i skuteczny pakiecik. Tym bardziej, że chroni przeciwko śledzącym plikom coockies. I jeszcze mała uwaga - wersja próbna nie usuwa znalezionych zagrożeń.
...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: PC Tools Internet Security 2012 (v9) - Wersja finalna - przez Konto usunięte - 01.11.2011, 18:15
Re: PC Tools Internet Security 2012 (v9) - Wersja finalna - przez preter - 02.11.2011, 11:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości