Comodo Mobile Security
#41
Za 1-2tygodnie. Wersja ktora sie bawie jest mocno roboczza. BTW podoba mi sie, ze kazdy adware jest szczegolowo opisany, np:


Załączone pliki Miniatury
   

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#42
A jak opisuje tę aplikację:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

? Smile
Odpowiedz
#43
@morphiusz

1. Dysponujesz informacją czy jest planowana wersja CIS na Windows Mobile? Jeśli tak to kiedy?
2. Kiedy można spodziewać się wersji polskiej na Androida?

Pzdr,
MC
Odpowiedz
#44
Hey. CMS tlumaczylem i pozniej dostałem zupełnie nowe pliki już nie chciało mi się tłumaczyć. Wersji windows phone chyba nie będzie.


Ratatui, Aplikacje wykrywa jako złośliwe oprogramowanie a następnie gdy przejde do wykrywacza reklam dodatkowo wyświetla takie informacje jakna poprzednim screenshocie.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#45
morphiusz napisał(a):Hey. CMS tlumaczylem i pozniej dostałem zupełnie nowe pliki już nie chciało mi się tłumaczyć.


Masz na myśli to, że wersji PL nie będzie?

morphiusz napisał(a):Wersji windows phone chyba nie będzie.


Chyba - z jakim prawdopodobieństwem? Sad
Odpowiedz
#46
Wersja polska będzie , jeśli będzie chciało mi się za nią zabrać .Smile albo komuś innemu
Wersji na windows phone prawdopodobnie nie będzie nigdy ,nie było to mówione nawet .

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#47
morphiusz napisał(a):Wersja polska będzie , jeśli będzie chciało mi się za nią zabrać .Smile albo komuś innemu


Jak dalece zaawansowana jest Twoja praca? Chętnie bym się za to zabrał, ale na razie brakuje mi czasu.

morphiusz napisał(a):Wersji na windows phone prawdopodobnie nie będzie nigdy ,nie było to mówione nawet .


Szkoda. Dzięki za info.
Odpowiedz
#48
A po co wersja na windows jak ten system tworzony był z myślą o bezpieczeństwie i aplikacje są odizolowane od wszystkiego żaden antyvirus nawet nie był by w stanie przeskanować systemu
Odpowiedz
#49
No dokładnie... na WP nie ma takich cyrków jak na Androidzie - raz, że polityka uprawnień jest zupełnie inna, dwa, że same aplikacje nawet te bardzo rozbudowane mogą raczej niewiele (to akurat spora wada). Nie powiem, już były przypadki, że jakiś syf pojawił się w marketplace (np. wysyłał smsy), ale MS szybko reagował, nie to co Google. Moim zdaniem tego typu rzeczy (niekoniecznie od Comodo) mogą pojawić się, ale dopiero dla WP8, bo tam mają być większe możliwości pisania aplikacji.
Odpowiedz
#50
Sorry, Ad detector nie ukaże się w kolejnej wersji stabilnej, tylko w "kolejnej kolejnej" Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#51
Cytat: A po co wersja na windows jak ten system tworzony był z myślą o bezpieczeństwie i aplikacje są odizolowane od wszystkiego żaden antyvirus nawet nie był by w stanie przeskanować systemu


Jestem zwykłym użytkownikiem końcowym, laikiem i absolutnie wprost się do tego przyznaję. W związku z tym mam pytanie: co w takim razie podczas procesu skanowania robią programy Mobile Security dostępne na Win z innych stajni niż COMODO?

Jednocześnie przyznacie, że sam moduł Anti-Theft nawet na telefon z Win to przydatna opcja.
Odpowiedz
#52
Nie ma takich programów był AVG ale w sumie nie wiadomo było co robił i zbierał jakieś dane to wyleciał ze sklepiku MS
Odpowiedz
#53
zord napisał(a):Nie ma takich programów był AVG ale w sumie nie wiadomo było co robił i zbierał jakieś dane to wyleciał ze sklepiku MS


Są. Potwierdzam przynajmniej jeden, który sam kupiłem i użytkuję. ESET Mobile Security. I potwierdzam, że skanuje system i pliki.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Jeśli dobrze pamiętam, to jest ich sporo więcej, bo przed zakupem przebierałem w ofertach.
Odpowiedz
#54
Aplikacja ESET Mobile Security jest na Windows Mobile 5.0, 6.0, 6.1 oraz 6.5. Obecnie Windows Mobile został zastąpiony przez Windows Phone.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#55
Ratatui napisał(a):Aplikacja ESET Mobile Security jest na Windows Mobile 5.0, 6.0, 6.1 oraz 6.5. Obecnie Windows Mobile został zastąpiony przez Windows Phone.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Słusznie. Masz rację. To ważna świadomość. Nikt w tej sytuacji nie będzie tworzył nowej aplikacji na WM. Sprawa rozwiązana.
Odpowiedz
#56
Jaki jest sens aby w pakietach Mobile Security był moduł Anti-Theft? Każdy może odinstalować aplikację i nie można zabezpieczyć aplikacji przed odinstalowaniem.
Odpowiedz
#57
ESET Mobile Security przy deinstalacji wymaga podania hasła ustalonego w module Anti-Theft.
Odpowiedz
#58
Nie wymaga. Odinstalowałem go bez podawania hasła.
Odpowiedz
#59
Doprecyzuje: producent podaje, że wymagaWink

Jakkolwiek odinstalowanie jest możliwe, to pierwszy lepszy złodziej telefonu, nie będzie od razu sprawdzał, czy jest program Mobile Security i czy ma opcję Anti-Theft. Więc tak czy inaczej zwiększa to szanse dotarcia, a przynajmniej skasowania wrażliwych danych zaraz po utracie telefonu. Z tego powodu widzę zasadność posiadania tego typu programu.

Dodano: 15 lip 2012, 8:12

Ratatui napisał(a):Nie wymaga. Odinstalowałem go bez podawania hasła.


A jednak... Sprawdziłem w praktyce. Wymaga. Widzę 2 możliwości, dlaczego nie poprosił Cię o hasło:
1) nie ustanowiłeś go w module Anti-Theft,
2) wygasła Ci licencja na program.
Odpowiedz
#60
Masz rację. Nie można odinstalować programu po dodaniu programu ESET jako administratora urządzenia. Kilka screenów:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Na pierwszym screenie przyciski: "Wymuś zatrzymanie" i "Odinstaluj" są nieaktywne - nie można ich nacisnąć.

P.S. Do Administratora/Moderatora

Powyższe cztery posty można przenieść do tematu ''ESET Mobile Security'' bo mały offtop zrobiłem Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości