Storino - 4GB za darmo wpolskiej chmurze...
#2
Storino to taki polski Dropbox, synchronizuje tylko jeden folder. Użytkuję to to od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że ogólnie sprawuje się dobrze.
Aczkolwiek po pierwsze dziwi mnie to, że synchronizowany katalog Storino zawiera w sobie jeden katalog i dopiero w nim umieszczane są dane do synchronizacji.
Po drugie martwi mnie dublowanie plików. Gdy ostatnio zainstalowałem aplikację po przywróceniu systemu i wskazałem istniejący już katalog Storino z danymi, to zauważyłem, że część z plików jest w dwóch wersjach: starszej, pobranej z serwera i nowszej z dysku. Zdarzyło mi się to po raz pierwszy, nie wiem dlaczego. Możliwe, że to tylko jednorazowy błąd.
Na koniec jako ciekawostkę napiszę - Storino daje możliwość stworzenia swojego własnego, prostego radia.
...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Storino - 4GB za darmo wpolskiej chmurze... - przez andrzej76 - 24.03.2012, 23:09
Re: Storino - 4GB za darmo wpolskiej chmurze... - przez preter - 25.03.2012, 08:51
Re: Storino - 4GB za darmo wpolskiej chmurze... - przez Apocalypse - 26.03.2012, 09:25
Re: Storino - 4GB za darmo wpolskiej chmurze... - przez andrzej76 - 26.03.2012, 10:19
Re: Storino - 4GB za darmo wpolskiej chmurze... - przez Apocalypse - 26.03.2012, 11:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości