Moje wnioski z kilkudniowego testowania NOD32 Antivirus. Zaw
#9
Pablosss napisał(a):Może nie zauważyłeś ale plik który który wskazał kasperski jako zainfekowany przeskanowałem na virustotal i ów diagnozę potwierdziło kilkanaście innych skanerów a to o czymś świadczy,

Co do zarzucania mi pisania bzdur i wystawiania opinii o braku skuteczności programu na podstawie 1 wirusa - a kto jak nie Ty wystawił opinie o Nortonie i jego skuteczności na podstawie tego że zablokował właśnie 1 wirusa? Nie zarzucaj mi czegoś co sam robisz!!

VenomX napisał(a):Napisałeś "ślepą ochroną rezydentną oraz skanerem na żądanie"


Jeśli już cytujesz moją wypowiedź to cytuj ją do końca a nie przerywasz wątek w połowie kolego. Napisałem wyraźnie:
Program niewątpliwie lekki dla systemu z nieco dziurawą ochroną plików w locie i ślepą ochroną rezydentną oraz skanerem na żądanie ( dotyczy niektórych szkodników ).

Jestem pewny że gdybym napisał o NOD-zie w samych superlatywach to spodobałby się Tobie taki test - nie przyjmujesz do wiadomości że NOD nie jest cudowny.

Wiesz kolego ja nie przyjmuje do wiadomości twoich testów !! bo dla mnie są zakłamane no , że nie napisałbym , że głupie aż !. Fakt jaki postawiłeś odnośnie skuteczności możesz postawić również wszystkim innym programom antywirusowym !! bo każdy kolego jest w stanie coś wpuścić !!?i zadaj sobie pytanie ? jaki głębszy sens ma ten twój testodwołujący się do samej skuteczności !! ? .
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Moje wnioski z kilkudniowego testowania NOD32 Antivirus. Zaw - przez VenomX - 04.01.2009, 21:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości