Moje wnioski z kilkudniowego testowania NOD32 Antivirus. Zaw
#64
Pablosss piszesz , że Nodwpuścił trojana czy możesz nam to rzeczywiście udowodnić ? Z jakiego źródła korzystałeś aby załapać tą infekcję ? Chce się przekonać , że twoje słowa są prawdziwe...Nie podoba mi się również fakt ,że dopisujesz coś ( pewne dodatkowe rzeczy ) do swojego testu , uzupełniasz w nim to czego nie było na początku , nie wiem co to ma dokładnie oznaczać...ale mi się to nie podoba .

Mnie się osobiście wydaje , że ten trojan to jeden wielki pic na wodę i jak zwykle siejesz herezje . Skaner on-line Kasperskiego tylko go wykazał nie skanowałeś programem Kaspersky ani innym antywirusem , według mnie to bzdura, nie wierzę , że został on rzeczywiście wpuszczony na dysk przez Noda .Z twoich nowych dopisków do testów wynika , że MalwareBytes Anti-Malwaretrojana nie wykrył oraz SuperAntiSpywarerównież - potwierdza się fakt , że trojana wcale nie było a skaner on-line Kasperskiego cię oszukał kolego !! - wysłał fałszywy alarmco by oznaczało , że jesteś wielkim oszustem i wypisujesz kompletnie głupoty na temat programów antywirusowych !! .
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Moje wnioski z kilkudniowego testowania NOD32 Antivirus. Zaw - przez VenomX - 05.01.2009, 07:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości