Moje wnioski z kilkudniowego testowania NOD32 Antivirus. Zaw
#65
Czy Ty nie umiesz wyciągać wniosków z postu 1 tego tematu? Ślepy jesteś i nie widzisz że skanowałem ten plik na virustotal gdzie jest kilkadziesiąt skanerów z czego 13 z nich potwierdziło diagnozę? To że MBAM ani SAS go nie wykryły to mnie akurat nie dziwi - to nie są programy antywirusowe i nie mają w swojej bazie tyle szkodników trojanów co antywirus. Skoro jednak twierdzisz po tym że MBAM i SAS nic nie wykryły i z tego wyciągasz wnioski że trojana nie było to jak skomentujesz to że MBAM i SAS znalazły u mnie trojana po instalacji programu który testowaliśmy chyba tutaj wszyscy? Grin Pewnie napiszesz że to były fałszywe alarmy programów Grin

Przypominam Tobie również że Ty w ten sam sposób testowałeś NOD-a, i Twój test zapewne można uznać za wiarygodny a to dlaczego? Bo NOD-zik nic nie wpuścił, w moim przypadku jednak było inaczej ( wpuścił trojana ) więc dla Ciebie ten test jest niewiarygodny GrinGrin Żałosny jesteś GrinTobie nic się nie podoba co nie jest zgodne z Twoim zdaniem. Byłbyś happy gdyby każdy Tobie przytakiwał i się z Tobą zgadzał, w chwili gdy tak nie jest zaczynasz się wkurzać i tylko wkurzać. Nie przedstawiasz żadnych dowodów na poparcie swoich tez Grin

I uważaj na słowa - ja swoje wypowiedzi popieram dowodami, a Ty natomiast walisz rączką ( lub raczej główką ) w stół, wszystko bierzesz na krzyk a nie przedstawiasz dowodów. Poza tym nie dopisuję nic do testu, wszytko było tam od początku, ale jak to mówią - tonący brzytwy się chwyta Grin Widzisz że stoisz na straconej pozycji więc wypisujesz jakieś niestworzone rzeczy, brednie po to tylko aby zejść z tematu Grin

Pytasz mnie z jakich źródeł korzystałem - przecież jesteś jasnowidzem i nie wiesz?Grin Szklana kula wysiadła?Grin Czy intelekt wyparował?Grin Dowody masz na screenach - naucz się czytać ze zrozumieniem to może to zauważysz. A skąd ja mam wiedzieć gdzie złapałem tą infekcje skoro NOD siedział cicho? Weź się zastanów Grin
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Moje wnioski z kilkudniowego testowania NOD32 Antivirus. Zaw - przez Pablosss - 05.01.2009, 07:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości