Moje wnioski z kilkudniowego testowania NOD32 Antivirus. Zaw
#67
Pablosss - Dla mnie jesteś oszustem , takie dowody przy tak zaawansowanej analizie jakiej dokonałeś to można o kant d....cisnąć . Przypominam , że nie skanowałeś system programem kaspersky a użyłeś skaneru on-line ( skanery te są bardzo niewiarygodne ) nie użyłeś żadnenego innego antywirusa a opierasz się na bezsensownej stronie VIRUS TOTAL , która symuluje dane antywirusy i często również nie jest to wiarygodne . Wpisz sobie z ciekawości nazwę tego trojana w google a ujrzysz zaledwie parę zapytań i to tylko i wyłącznie w skanerze on-line kaspersky ! - jest to niepowtarzalny dowód na to , że wirus ten może występować u Kasperskiego i tylko u niego co oznacza , że jest to typowy fałszywy alarm dla skanera on-line kaspersky !! . Faktem jest również , że nie użyłeś żadnego innego skanera. Przykro mi stary ale wszystko to dokładnie przeanalizowałem i stwierdzam , że wypisujesz głupoty... trojan not-a-virus:Server-FTP.Win32.Tftpd.b 1 nie istniał na twoim dysku twardym - był to zwykły fałszywy alarm a ty dałeś się zrobić w balona i jak zwykle siejesz herezje .!! .Prawdopodobnie gdybyś system przeskanował tym skanerem dobre parę dni temu trojan również by był na twoim dysku GrinGrin . W ogóle zastanów się jaki człowiek ( tester ) używa skanerów on-line !! na dodatek jednego ! , skanerów on-line się używa kiedy się chce przeprowadzić test danych skanerów a nie po to aby przetestować dany program antywirusowy !! . Kto tak robi! ? chyba tylko ty ! ..dlatego wychodzą ci bzdury w testach .Twoja zabawa w testowanie antywirusów jest na poziomie 0 . Zastanów się nad tym co robisz ! ? ty po prostu okłamujesz ludzi , z dobrych programów antywirusowych robisz gnioty !! - zajmij się czymś innym ale jużbez herezji proszę !! W tym temacie ode mnie to by było na tyle....

O skanerach on-line poczytać możesz tutaj :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Moje wnioski z kilkudniowego testowania NOD32 Antivirus. Zaw - przez VenomX - 05.01.2009, 11:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości