Moje wnioski z kilkudniowego testowania NOD32 Antivirus. Zaw
#74
Pablosss napisał(a):Ja też testowałem NOD-a dla siebie i w moim przypadku NOD się nie sprawdził. A to że postanowiłem podzielić się moimi spostrzeżeniami z innymi - mam do tego prawo i mam prawo wyrażać swoje zdanie i będę to robić czy to Ci się podoba czy nie. Co do innego forum - zostałeś zbanowany na nim 2 razy i to właśnie po wdaniu się ze mną w dyskusję. Gdybym nie miał racji to właśnie ja bym został zbanowany a nie Ty - nie wyciągasz wniosków z sytuacji.

Rzecz w tym , że ty z dobrego programu robisz ścierę...na dodatek testy przeprowadzasz jak dziecko w wieku 10 lat ( takie zaawansowane analizy , badania ) - rzeczywiście można wywnioskować czy antywirus posiada taką czy inną ochronę !.

EDIT

Po prostu krew mnie zalewa jak patrzę na to co robisz człowieku !! . Nie wpajaj ludziom , że dobry program antywirusowy jest do kitu !! tylko dlatego , że nie umiesz testować odpowiednio danych programów !! .
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Moje wnioski z kilkudniowego testowania NOD32 Antivirus. Zaw - przez VenomX - 05.01.2009, 11:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości