Moje wnioski z kilkudniowego testowania NOD32 Antivirus. Zaw
#78
Pablosss napisał(a):A czy doczekamy się Twojego testu polegającego na wpuszczeniu setek wirusów na dysk i udowodnieniu nam reakcji programu jakiego używasz na to? Czy znowu wyjdzie na to ze dużo krzyczysz a nic nie robisz?

Najpierw chcę się doczekać twojego testu na podstawie danej grupy programów antywirusowych ! a nie jakiegoś absurdu wykonanego poprzez jedenskaner on-line !! , dziecko byłoby w stanie więcej zrobić niż ty zrobiłeś w tym teście odnośnie skuteczności .

EDIT

i na końcu w podsumowaniach z dobrego programu robisz gniota - ta sama sytuacja jak przy Norton Antywirus 2009 !! - Kurza stopa ty z choinki się chyba urwałeś..Widać , że lubisz robić ludziom pranie mózgu, wpajać im , że dobry antywirus jest chłamem , który wpuszcza wirusy jak sito .
Może ten wykład pomoże ci zrozumieć jak tworzy się pewne badania Sad jak już będziesz robić testy to żeby było wiarygodniej twórz krótkie filmiki )

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Moje wnioski z kilkudniowego testowania NOD32 Antivirus. Zaw - przez VenomX - 05.01.2009, 11:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości