Moje wnioski z kilkudniowego testowania NOD32 Antivirus. Zaw
#80
Pablosss napisał(a):Skoro zadeklarowałeś nam swoje poświęcenie to czekamy na Twój test - nie rób z gęby d... Grin

VenomX napisał(a):i na końcu w podsumowaniach z dobrego programu robisz gniota - ta sama sytuacja jak przy Norton Antywirus 2009 !! - Kurza stopa ty z choinki się chyba urwałeś..Widać , że lubisz robić ludziom pranie mózgu, wpajać im , że dobry antywirus jest chłamem , który wpuszcza wirusy jak sito .


Wiem że nie umiesz czytać ze zrozumieniem więc wykażę Ci to - zauważ że osoby przeglądające mój test zgadzają się ze mną co świadczy o tym że napisałem prawdę.

Gdybyś miał na zaliczenie przeprowadzić test programu antywirusowego to dany informatyk wystawiłby ci najwyżej 2 .Ja wystawiam 1, ponieważ wiem , że to co napisałeś odnośnie skuteczności i tego trojana jest bzdurą . Wejdź w gogole i sobie poczytaj coś na temat tego trojana !! zauważysz , że tylko skaner kasperskiego go wyłapuje nawet nie ma nic na temat samego programu !! ...co oznacza , że jest to fałszywy alarm, no ale , że jesteś osobą mało inteligentną to będziesz robić pranie mózgu ludziom i będziesz wpajał im , że dobry program antywirusowy to gniot !!! .Wybacz ale to co robisz jest dla mnie kompletnym idiotyzmem, może inni ludzie na tym forum tego nie wiedzą gdyż nie analizują tak wszystkiego jak ja , lub też po prostu nie chcą się wypowiadać i tyle . Ja nie umiem bezkarnie patrzeć jak dana osoba robi coś głupiego i przy tym z każdego dobrego programu robi chłam .
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Moje wnioski z kilkudniowego testowania NOD32 Antivirus. Zaw - przez VenomX - 05.01.2009, 13:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości