Moje wnioski z kilkudniowego testowania NOD32 Antivirus. Zaw
#98
Jurek napisał(a):
VenomX napisał(a):
Pablosss napisał(a):Wiem gdzie - po stronach o złej sławie, ale nie wiem na jakiej konkretnie stronie go złapałem bo tych stron były setki.

Wcale nie złapałeś tego trojana , ponieważ od dawna albo go miałeś albo skaner kaspersky wysłał fałszywy alarm . Jest to trojan o którymnie ma żadnych informacji w googleoraz znajduje się on tylko w kilku logach zrobionych przez kaspersky skaner on-line .Nie masz żadnych potwierdzających faktów , że trojan rzeczywiście przepuścił Nod. Pewne by to było gdybyś użył innych skanerów on-line i do tego kilku programów antywirusowych . Możesz sobie wmawiać to i owo ale akurat ja w to nie wierzę...Poza tym nie ufam ludziom w to co piszą , mówią i robią , dlatego jeśli już wykonuje się taki test to warto zrobić filmik !! .


Zgadzam się z Tobą! To nie możliwe żeby NOD32 przepuścił czy nie wykrył trojana. To mogą być tylko fałszywe alarmy lub halucynacje Grin

Stary ja uwierzę jak zobaczę , tak więc albo film z prezentacją albo źródło z wirusem a wtedy to sam bym się przekonał. Mnie taki człowiek nie przekonuje robiąc tak mało ambitne testy. Dla mnie jest to nieporozumienie...Gdyby test był przeprowadzony na danych programach antywirusowych dodatkowo kilka skanerów on-line to zapewne bym mógł uwierzyć w to co kolega pisze .NajwidoczniejPablosss robi z ludzi głupków i myśli , że uwierząw trojana ( i zapewne uwierzą bo ludzie z natury są naiwni )ale na pewno nie ja !! , ponieważ nie jestem na tyle głupi aby aby w taką głupotę uwierzyć , na przykładzie bardzo niewiarygodnego skanera on-line .Zbyt dużo naczytałem się o skanerach on-line aby w nie wierzyć , że są skuteczne . Bardzo często nie wykrywają wirusów , dodatkowo ich dużym minusem jest podatność na fałszywe alarmy .
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Moje wnioski z kilkudniowego testowania NOD32 Antivirus. Zaw - przez VenomX - 05.01.2009, 16:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości