Moje wnioski z kilkudniowego testowania NOD32 Antivirus. Zaw
VenomX napisał(a):
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):A mnie mało interesuje ta twoja średnia , ponieważ w moim przypadku Nod świetnie chroni mój system. Nie korzystam z Aviry, ponieważ pod wieloma względami mi nie przypadła do gustu. Zaobserwowałem również o wiele większą podatność na fałszywealarmy .


To nie jest moja średnia tylko różnica w testach AV-COMPARATIVES Grin

Różnica jest taka , że jest to najlepszy program zaraz po Avirze a wy robicie z tego programu bubla dla mnie jest to żałosne . Jeśli mi się uda przeprowadze test przy użyciu dość groźnych wirusów , przekonamy się czy jest tak dziurawy jak o nim pieszecie, wtedy to ja będę się śmiać po raz kolejny z was z osób które nie mają zielonego pojęcia o programach antywirusowych .


my nie robimy z niego bubla. coś ci kolego pomyliło
jak zrobisz testy podaj żródło i wyniki od tego jest to forum
VenomX napisał(a):
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):A mnie mało interesuje ta twoja średnia , ponieważ w moim przypadku Nod świetnie chroni mój system. Nie korzystam z Aviry, ponieważ pod wieloma względami mi nie przypadła do gustu. Zaobserwowałem również o wiele większą podatność na fałszywealarmy .


To nie jest moja średnia tylko różnica w testach AV-COMPARATIVES Grin

Różnica jest taka , że jest to najlepszy program zaraz po Avirze a wy robicie z tego programu bubla dla mnie jest to żałosne . Jeśli mi się uda przeprowadze test przy użyciu dość groźnych wirusów , przekonamy się czy jest tak dziurawy jak o nim pieszecie, wtedy to ja będę się śmiać po raz kolejny z was z osób które nie mają zielonego pojęcia o programach antywirusowych .
polak900 napisał(a):
VenomX napisał(a):
polak900 napisał(a):cóż jeden test nie załatwia sprawy
szanuje ten test ale opieramsię na testach i uśredniam wynik, tak wybieram zawsze antywirusa do kompa. obecnie avira ma najlepszą średnią i ją używam

A mnie mało interesuje ta twoja średnia , ponieważ w moim przypadku Nod świetnie chroni mój system. Nie korzystam z Aviry, ponieważ pod wieloma względami mi nie przypadła do gustu. Zaobserwowałem również o wiele większą podatność na fałszywealarmy .



niezła argumentacja na poziomie

Jak najbardziej na poziomie przynajmniej nie zachowuje się jak typowy ignorant , nietolerancyjny szalikowiec...


ignorant to jestes ty i nie wyzywaj na tym forum ludzi od szalikowców
ja wcześniej napisałem że szanuje twoje poglądy to ty szanuj moje jeżeli cię na to stać
WIN11
Ventura
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Moje wnioski z kilkudniowego testowania NOD32 Antivirus. Zaw - przez polak900 - 05.01.2009, 18:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości