W7 x64 - Precyzja i pełna darmowość
#14
Witam,
Możliwe, że ktoś mógł odczuć brak poszanowania z mojej strony po braku jakiejkolwiek odpowiedzi/podziekowania za rady... jeśli tak to przepraszam, ale miałem mnóstwo pracy i zaglądałem tu sporadycznie przeglądając na szybko ciekawe zestawy i oczywiście temat, który założyłem. Dziękuje za rady i pewne typy, które właściwie doprowadziły mnie małymi kroczkami do własnej kompozycji, która ot chciałbym teraz skonsultować.

Postawiłem na:
-AppGuard (protekcja)
-Look''n''Stop + PluginEditRawRule (zapora, która swoja prostotą i konfigurowalnościa właściwie pod każdym aspektem przypadła mi do gustu)
-WinPatrol (już teraz chyba z sentymentu, ale raczej zostane z nim do końca, pomimo protekcji)
-? SpyShelter Premium (testowany trial, który właściwie nie wiem czy jest przydatny ze względu na AppGuard''a pracującego w trybie Locked Down)

Edit:
Zapomniałbym: UAC+EMET; UAC z automatyki na full, EMET instalowany z automatyki także.
TrueCrypt = szyfracja systemowego dysku,KeePass + Dropbox + TrueCrypt (kontener z hide na dropboxie z newralgicznymi plikami)

Firefox''a zamieniłem na Waterfoxa ze względu na 64, chociaż tak średnio mi się to podoba (jeszcze sie nie przekonałem za bardzo) + NoScript/Ghostery/Adblock/WOT/HTTPS Everywhere/TrackMeNot oraz aktywowane w razie potrzeby: anonymoX, BugMeNot, ipFuck

Dodatkowo pozostałem w tradycji i wszelakie przeglądarki www/pdf/klient mail/niepewny soft itd. w piaskownicy, a ciekawość z wirtualizacją.

Prosiłbym o ocene kompozycji, pomimo że niezbyt dokładnie wpasowała się w nazwe tematu, aczkolwiek soft spodobał mi się na tyle, że jestem w stanie ograniczyć fajki do tego stopnia, że na koniec triali uzbiera się sumka na opłatę licencji.

Pozdrawiam!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
W7 x64 - Precyzja i pełna darmowość - przez bjrn - 14.04.2012, 12:29
Re: W7 x64 - Precyzja i pełna darmowość - przez bjrn - 26.04.2012, 08:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości