Norton Security
(19.04.2016, 18:37)Mikołaj napisał(a): 64-bit browser support - Browse the Web safely and securely with 64-bit versions of Microsoft Internet Explorer and Mozilla Firefox.

No chyba sobie jaja robią biorąc pod uwagę rozkład przeglądarek na rynku...
Odpowiedz
U mnie strasznie zamula ta wersja beta. Nawet ESET Smart Security 10 Alpha szybciej chodził. Swoją drogą ESET prawdopodobnie zrezygnuje z wersji Smart Security na rzecz Internet Security.
Odpowiedz
Dzisiaj otrzymałem roczny klucz do Norton Security 22.7 od firmy Symantec za udział w testach beta. Ktoś już się pytał tu kiedyś o to czy rozdają klucze, te klucze chyba zawsze będą rozdawać. za niedługo jak się dowiedziałem ruszą testy beta Norton Security 2018 (22.8)
Odpowiedz
Witam potrzebuje klucza do Norton Security 22.7 na więcej jak 90 dni ?
Odpowiedz
Sklep? Beta testy?
Odpowiedz
Witam Norton 22.8 PL już dostępny za pośrednictwem usługi liveUpdate, aktualizacja jest dostępna dla wszystkich wersji
Odpowiedz
Witam rozmawiałem z angielską pomocą i powiedzieli mi że trwają beta testy Norton 22.9 (2019)
Odpowiedz
Można dołączyć do programu Norton Early Adopter Program (EAP) gdzie będą testowane nowe funkcje.
Aby to zrobić należy mieć zainstalowany program oraz posiadać ważną subskrybcje.
Aby dołączyć do progrmy trzeba użyć specjalnego narzędzie i przełączyć kanał aktualizacji.
https://symantec.app.box.com/s/fmjty6cn4...mghrnk9hvg
Odpowiedz
Witam właśnie wyszedł nowy build poniżej wstawiam opis.

Norton 22.8.1 Product Update available now

What's new?

Introducing Norton Shopping Guarantee (NSG) - English Only

What are the changes in this release?

Fixed an issue where Identity Safe login loops and gets back to the 'Get Started' screen.
Fixed an issue where 'Your version of Norton Security is not compatible...' message appears in action center notification after upgrading to Windows 10.
Fixed an issue where product patches were failing to apply.
Removed Soft-block on Malwarebytes & Hitman Pro.
Fixed an issue where Norton conflicts with Windows Bitlocker and causes High CPU usage
Other bug fixes.
Odpowiedz
Witam od jakiegoś czasu testowana jest wersja Norton Security 23 beta ?. Sam program będzie chyba miał więcej zmian ale wygląd interfejsu się nie zmieni.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości