Dobór lekkiego zestawu na netbooka
#33
Dzięki ichito, to w sumie tylko dzięki Tobie dowiedziałem się o Filseclab i Netveda. Muszę przyznać, że te dwie zapory są cały czas świetnym rozwiązaniem i bardzo mi odpowiadają. Jednak lubię testować i sprawdzać nowe softy i jak na razie Windows 7 Firewall bardzo mi odpowiada. Outposta jeszcze nie testowałem. Niektórzy mówią, że potrafi być ciężki. Gdzieś tutaj na forum lub na sąsiednim wisi instalka klona do wersji pro, legalna i darmowa. Muszę ją poszukać. Z hipsów już miałem Defense+ w Comodo, SpyShelter, Zemana, Malware Defender, DefenseWall, ten od PC Tools jak i również w OA. OA niestety jest za ciężkie na ten komputer, a ilość komunikatów podczas instalacji nowych programów jest frustrująca, szczególnie że nic nie dawało gdy włączałem tryb instalacji. Malware Defender również był strasznie upierdliwy. Najbardziej lubiłem DefenseWalla 2.56, który był lekki i bardzo skuteczny i używałem go chyba z ponad rok. Cieszyłem się kiedy udało mi się przenieść na 3.15 PF, jednak moja radość trwała krótko. Ociężał i miałem wrażenie jakbym na kompie miał Kasperskiego, a nie lekkiego Hipsa. Zresztą potrafił się zawiesić przy komunikatach i trzeba było ręcznie go usuwać z menedżera zadań. Musiałem znaleźć coś innego. Co do firewalli, PC Tools mnie zachwycił łatwością konfiguracji, czytelnymi i lekkimi komunikatami i znikomymi zasobami. Filseclab to również perełka z mnóstwem opcji konfiguracyjnych. NetVeda to już w ogóle. Z tą bankowością to jest u mnie różnie, ale minimalnie 2 przelewy miesięcznie. Cóż zastanowię się na wgraniem firefoxa specjalnie do bankowości. Mam jeszcze Prevex SafeOnline. Jak zatęsknię za Hipsem to zastanowię się nad Zemaną Pro, ponieważ mam licencje. Jednak moja dziewczyna raczej tego nie obsłuży. Przy sandboxie miała już problemy, a co dopiero przy hipsieSmile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Dobór lekkiego zestawu na netbooka - przez grummer - 12.11.2012, 14:36
Re: Dobór lekkiego zestawu na netbooka - przez ktośtam - 12.11.2012, 14:54
Re: Dobór lekkiego zestawu na netbooka - przez ktośtam - 12.11.2012, 15:12
Re: Dobór lekkiego zestawu na netbooka - przez ktośtam - 12.11.2012, 15:31
Re: Dobór lekkiego zestawu na netbooka - przez Barti18 - 12.11.2012, 21:44
Re: Dobór lekkiego zestawu na netbooka - przez grummer - 13.11.2012, 12:51
Re: Dobór lekkiego zestawu na netbooka - przez ktośtam - 13.11.2012, 12:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości