Dobór lekkiego zestawu na netbooka
#38
Owszem, ale z zapora QH miałem niemiłą przygodę...była darmowa pod warunkiem zainstalowania komercyjnego AV tej samej firmy...o ile pamiętam, to zapora wykrywała jego instancję na kompie i jeśli nie znalazła, żądała kodu aktywacyjnego jak soft płatny.
Odnośnie sprzętu...na tym sprzęcie i systemie pójdzie wszystko, o czym pisaliśmy do tej pory...no może poza ZA...ta ponoć zamuli prawie każdą maszynę i to mnie zawsze od niej odstręczało. Próbowałem chyba każdy HIPS, który zdobyłem i pasował na XP SP3...to ważne bo niektóre obsługiwały maksymalnie SP2 np. SSM Free...i podstawą jest jego poukładanie do danego systemu - bez takich ćwiczeń, o których napisał właśnie Steet, można dostać cholery.
Co do darmowego pakietu Outposta...nie męczył za bardzo nawet systemu na sprzęcie z 0,9 GB RAM i CPU 1,7 MHz.
-----------------
edit:
Na marginesie "czegoś lekkiego"...na wspomnianym powyżej laptoku jest teraz następujący zestaw pracujący stale w tle
zapora - Look''n''Stop
ochrona proaktywna - bloker behawioralny Mamutu
AV - WSA
Nie znam lżejszego zestawu...do tego dochodzi DropMyRights, Firefox z dodatkami oraz EEK na żądanie.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Dobór lekkiego zestawu na netbooka - przez grummer - 12.11.2012, 14:36
Re: Dobór lekkiego zestawu na netbooka - przez ktośtam - 12.11.2012, 14:54
Re: Dobór lekkiego zestawu na netbooka - przez ktośtam - 12.11.2012, 15:12
Re: Dobór lekkiego zestawu na netbooka - przez ktośtam - 12.11.2012, 15:31
Re: Dobór lekkiego zestawu na netbooka - przez Barti18 - 12.11.2012, 21:44
Re: Dobór lekkiego zestawu na netbooka - przez ktośtam - 13.11.2012, 12:55
Re: Dobór lekkiego zestawu na netbooka - przez ichito - 13.11.2012, 13:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości