NoVirusThanks EXE Radar Pro - wersje stabilne i beta
#5
Moje pierwsze spostrzeżenia po 2 czy 3 tygodniach używania są takie:
NVT ERP jest w moim odczuciu programem bardziej czytelnym (w porównaniu do AG) i sprawiającym mniej problemów.
W codziennych zastosowaniach, nie ma nawet potrzeby zagłębiać się w ustawienia zaawansowane, kombinować z wykluczeniami.
Po jednym dniu używania i kilku restartach, można go spokojnie przestawić w tryb lockdown- będzie wtedy blokował wszystko co nie znajduje się na WhiteList.
Nawet jeżeli coś zablokuje, to jednym kliknięciem dodajemy plik do WL:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Dodając do tego świetny support i niewielką cenę za licencję lifetime, otrzymujemy kawał dobrego softu.
Komunikaty generowane przez program są czytelne:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wadą jest z kolei to, że podczas instalacji jakiegokolwiek oprogramowania możemy zobaczyć sporo komunikatów.
Ja wyłączam ochronę na czas instalacji programów ale zostawiam aktywny SSFW.

Ja bym polecił ERP nawet osobom niezbyt obeznanym z obsługą bardziej zaawansowanych programów zabezpieczających, bo tu po prostu nie sposób coś popsuć Wink

Co do skuteczności, to PascalHP testował go przeciw BlackHole Exploit - ERP obronił system.

Jakbyś chciał wiedzieć coś więcej, to pytaj, może będę znał odpowiedzi Wink
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
NoVirusThanks EXE Radar Pro - wersje stabilne i beta - przez ktośtam - 03.03.2013, 17:33
Re: NoVirusThanks EXE Radar Pro - wersje stabilne i beta - przez ktośtam - 04.03.2013, 11:41
Re: NoVirusThanks EXE Radar Pro - wersje stabilne i beta - przez Konto usunięte - 04.03.2013, 11:59

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości