Ostatnie nowości: Bitdefender '14 beta, Baidu beta, avast! 8
#11
Owszem, ale testu (chyba) nie robił przeciętny użytkownik komputera. Tester może przecież zmienić ustawienia. Ja kiedy testowałem Privatefirewall, to zacząłem od najwyższego poziomu i zszedłem do poziomu wyłączonej ochrony. W mojej opinii test ma pokazać możliwości programu. I przeciętny użytkownik, który ogląda filmik widzi,na jakich ustawianiach program spisuje się najlepiej i może sam ustawić takie. Poza tym według mnie (nie ważne czy "difoltowe", czy nie) ustawianie ochrony na najniższy poziom jest jednooczne z chęcią "oblania" programu... Takie jest moje zdanie, ale pewnie i tak pójdzie do kosza...
1. PC:
Comodo Internet Security 6, WOT
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Ostatnie nowości: Bitdefender '14 beta, Baidu beta, avast! 8 - przez Konto usunięte - 03.03.2013, 11:58
Re: Ostatnie nowości: Bitdefender '14 beta, Baidu beta, avast! 8 - przez Konto usunięte - 04.03.2013, 08:52
Re: Ostatnie nowości: Bitdefender '14 beta, Baidu beta, avast! 8 - przez Galactico - 04.03.2013, 09:15
Re: Ostatnie nowości: Bitdefender '14 beta, Baidu beta, avast! 8 - przez Konto usunięte - 04.03.2013, 12:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości