Testy AV-Comparatives
#1
Właśnie ukazał się najnowszy test AV-COMPARATIVES ( on-demand ) -->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Avira wykazała się prawie najwyższą skutecznością w wykrywaniu zagrożeń ( zajęła 2 miejsce ) Smile
Odpowiedz
#2
ESET 7 miejsce ... hmm wyżej jest nawet Avast Smile
Odpowiedz
#3
Brawo Avira, 99,7% ! Pewnie zrzedły miny tym, którzy psioczą na Avirę i osądzają mnie o fanatyzm Tongue
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#4
Avast szybciej skanuje niz NOD i Avira? chyba na standardowym skanieTongue Swoja droga jestem zaskoczony wynikiem Authentiuma. GDATa nie ma az takiej skutecznosci. Dla mnie troche ustawiony ten testTongue
Odpowiedz
#5
Sophos zaliczył zaledwie 5 FP, to jest doprawdy interesujące Smile
Odpowiedz
#6
Plati napisał(a):Brawo Avira, 99,7% ! Pewnie zrzedły miny tym, którzy psioczą na Avirę i osądzają mnie o fanatyzm Tongue


Nie zrzedła mi mina jak patrzę na 24 fałszywe alarmy Aviry Smile
Odpowiedz
#7
Spójrz na Sophosa Grin
Odpowiedz
#8
avira może i dobra ale nie dla wszystkich jak dla mnie za dużo fp na dysku mam dużo plików różnego pochodzenia i avira w większości z nich widziała trojany z tego względu musiałem się z nią pożegnać
Odpowiedz
#9
Pablosss napisał(a):Spójrz na Sophosa Grin


Sophos tylko 5 FP Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#10
Powinni przeprowadzic test na nowych wirusach. Ciekaw jestem wynikow Pandy, Virusa Blokady 32 oraz A-squareda.
Odpowiedz
#11
bardzo ciekawy jestem jakby wypadła wersja 9 aviry w tymteście
jestem zadowolony z tego że zakupiłem ten antywir.
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#12
Plati napisał(a):Sophos tylko 5 FP Smile


Zachodzę w głowę jak to jest możliwe i ..olera nie wiem Smile

polak900 napisał(a):bardzo ciekawy jestem jakby wypadła wersja 9 aviry w tymteście
jestem zadowolony z tego że zakupiłem ten antywir.


O tym przekonamy się za kilka miesięcy ( w teście ochrony proaktywnej ) Smile
Odpowiedz
#13
jestem też ciekawy skuteczności DW
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#14
5 na standardowych na zwiększonej wykrywalności już sophos ma 68 fp
Odpowiedz
#15
Pablosss napisał(a):
Plati napisał(a):Sophos tylko 5 FP Smile


Zachodzę w głowę jak to jest możliwe i ..olera nie wiem Smile

polak900 napisał(a):bardzo ciekawy jestem jakby wypadła wersja 9 aviry w tymteście
jestem zadowolony z tego że zakupiłem ten antywir.


O tym przekonamy się za kilka miesięcy ( w teście ochrony proaktywnej ) Smile


jestem pewien że niżej niż oceny advanced nie będzie, ale zobaczymy.
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#16
Nod uzyskał lepszy certyfikat : Advanced+ dlatego , że jest o wiele mniej podatny na fałszywe alarmy . W tym teście ważna jest mała ilość fałszywych alarmów niestety Avira zawsze miała z tym problem dlatego nie uzyskała najlepszego certyfikatu . Szkoda , że nie przetestowali nowej wersji NODa jak i Aviry .
Odpowiedz
#17
Da się przejrzeć wyniki inaczej niż przez Acrobat Reader? Bo jak otwieram te pdf to mi się komp zawiesza :/
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#18
Serafin napisał(a):Da się przejrzeć wyniki inaczej niż przez Acrobat Reader? Bo jak otwieram te pdf to mi się komp zawiesza :/


Spróbuj poprzez inny program, który otwiera pliki .pdf
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#19
nom rzeczywiście nieciekawie to wyglądało Tongue
jest już w załączniku
Odpowiedz
#20
VenomX napisał(a): Nod uzyskał lepszy certyfikat : Advanced+ dlatego , że jest o wiele mniej podatny na fałszywe alarmy . W tym teście ważna jest mała ilość fałszywych alarmów niestety Avira zawsze miała z tym problem dlatego nie uzyskała najlepszego certyfikatu . Szkoda , że nie przetestowali nowej wersji NODa jak i Aviry .


uzyskał lepszy certyfikat owszem, ja wolę jednak to jak dany antywir wykrywa zagrożenia, fałszywe alarmy mogę sobie sprawdzić,
nigdy nie wiem na 100 procent czy to jest zagrożenie czy FP
dlatego wolę jak dany antywirus jest bardziej czuły
gratulacje dla nod32, a poza tym zaczyna zmniejszać się różnica pomiędzy antywirusami przynajmniej tych z górnej pułki
Plati napisał(a):
Serafin napisał(a):Da się przejrzeć wyniki inaczej niż przez Acrobat Reader? Bo jak otwieram te pdf to mi się komp zawiesza :/


Spróbuj poprzez inny program, który otwiera pliki .pdf


wyłącz obsługę pdf w przeglądarce i pobierz plik na dysk
WIN11
Ventura
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości