Windows 8 vs szkodliwe oprogramowanie
#7
preter napisał(a):Druga rzecz - Windows 8 jest szybszy od "Siódemki" i bezpieczniejszy, a ludzie i tak narzekają, bo kilka kafelek im przeszkadza - inteligencja nie do pozazdroszczenia

lukasamd napisał(a):@AlohA
Trudno jednak nie zauważyć opinii, które oceniają cały nowy system tylko na podstawie interfejsu. Dla mnie to żadna ocena, bo komuś nie podobają się kafelki, ale w ogóle nie patrzy na inne rzeczy. A to nie jest uczciwa ocena.

AlohA napisał(a):mały OT :
Mi na przykład ten głupi interfejs metro bardzo przeszkadza i uważam że wielu ludzi myśli podobnie .... a iloraz mam 183 , zmierzony przez biegłych .....

@AlohA, interfejs Modern może trochę przeszkadzać, ale nie zmienia to faktu, że na komputerze można pracować wydajniej i bezpieczniej niż na Windows 7, pomijając Modern UI. Lukasamd napisał wprost to, co powinieneś wywnioskować z mojego zdania. "Nie ocenia się książki po okładce"

Mało tego, Modern potrafi być przydatny, jeśli są dla niego dobre aplikacje. Kwestia przyzwyczajeń. Z tym, że nie warto trzymać się ich kurczowo, gdyż przyzwyczajenia często przeszkadzają w rozwoju osobistym (wiedza, umiejętności itp.)

Aczkolwiek jedno muszę przyznać przeciwnikom Modern - Microsoft powinien trzymać się drogi ewolucji, a nie rewolucji, jeśli chce utrzymać swoją dominującą pozycję na rynku. Wiesz jak zmieniłby się rynek, gdyby Apple nagle postanowiło obniżyć ceny MacBooków (mam nadzieję, że domyślasz się, że to jest pytanie retoryczne)?
...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Windows 8 vs szkodliwe oprogramowanie - przez Konto usunięte - 29.06.2013, 21:59
Re: Windows 8 vs szkodliwe oprogramowanie - przez Konto usunięte - 05.07.2013, 08:22
Re: Windows 8 vs szkodliwe oprogramowanie - przez preter - 05.07.2013, 09:35
Re: Windows 8 vs szkodliwe oprogramowanie - przez Eugeniusz - 05.07.2013, 09:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości