AppGuard - co i jak?
#81
Może i takie jest zbójeckie prawo producenta, że ostateczny wybór na czym chce zarabiać i do jakiego klienta chce kierować ofertę. W moich oczach AppGuard sporo jednak "zmalał". Od dzieciństwa miałem słabość do tych, co chronią "maluczkich", a w związku z tym teraz zapewne zostanę piewcą VoodooShield. To z kolei moje zbójeckie prawo. Smile
Zemana AntiLogger+SS Premium+Shadow Defender+Dashlane+StartupStar+Keriver 1-Click Restore Free
Odpowiedz
#82
Do kompletu dodam link do rabatu 50% na AppGuarda:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Tak czy owak, nadal nie tak tanio (jak na roczną subskrypcję).
Ciekawe, czy i kiedy odetną serwery dla v4...
Odpowiedz
#83
No i Appguard z powrotem sprzedaje licencje dla domowego użytku i bardzo fajnie że będę mógł z powrotem polecać ten zacny produkt.Smile
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#84
Można jakoś pobrać-kupić AppGuarda - na oficjalnej stronie nie widzę możliwości-może nie potrafię znależć.
A może go usunęli ?
Odpowiedz
#85

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Niestety Appguard od pewnego czasu zmienił nastawienie i celuje bardziej w zastosowanie firowe niż domowe choć jednak daje "jeszcze" możliwość wsparcie personalnego/użytkowników domowych to cena już nie jest taka do przyjęcia jak kiedyś, opcjonalnie możesz napisać na priv i poprosić o zniżkę.
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
#86
Daj Pan spokój ponad 53 euro rocznie Disbeliever . Już nie klikałem dalej żeby się nie okazało, że to cena netto, co jest wielce prawdopodobne, bo sprzedają głównie dla firm...
Odpowiedz
#87
Zgadza sie @Buli przez pewnie czas bylem jednym z głównych testerów, ale zrezygnowałem nie mam zamiaru brać udziału w ulepszaniu programu który został sprzedany i prawdopodobnie podzieli wkrótce los jak Outpost Firewall.(zamknięty do użytku dla pewnej organizacji a na resztę świata wyje**** )

Poza tym restrykcje między procesami a i zapis/odczyt dostępu można ustawić w sandboxie gdzie przy okazji dostajemy izolator.
A więc appguard nie jest aż tak unikatowy i można go innym oprogramowaniem zastąpić choć mało takiego rodzaju softu na rynku :/
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości