Czy limit 10gb w plusie starczy na przeglądanie stron przez miesiąc?
#1
Cześć. Mam bezprzewodowy internet lte limit 10gb. Moje pytanie, czy to dużo czy to mało? Wystarczy na przeglądanie stron? Nie mówię tu o youtube np albo allegro ale takich podobnych do safegroup, czasem jakaś poczta albo webgg. Czy muszę ostrożnie korzystać z internetu? Muszę uważać na gigabajty?
Odpowiedz
#2
Do zastosowań, o których piszesz 10GB starczy spokojnie.
Odpowiedz
#3
Starczy z dużą nawiązką.
Odpowiedz
#4
bit napisał(a):Cześć. Mam bezprzewodowy internet lte limit 10gb. Moje pytanie, czy to dużo czy to mało?
Sprawnie działające LTE potrafi kusić użytkownika do intensywnego korzystania i czasem zwyczajnie nie sposób pamiętać o limitach Cool
bit napisał(a):Wystarczy na przeglądanie stron? Nie mówię tu o youtube np albo allegro ale takich podobnych do safegroup, czasem jakaś poczta albo webgg.
Spokojnie i to z bezpiecznym marginesem Wink
Odpowiedz
#5
Czyli na web gadu gadu i pocztę wystarczy? Dopytuję bo Pani w plusie powiedziała,że komunikatory sporo zjadają więc czy mogę spokojnie korzystać z webgg i poczty?
Odpowiedz
#6
bit napisał(a):Dopytuję bo Pani w plusie powiedziała,że komunikatory sporo zjadają

RAM-u chyba Cool
Pani z lekka bredzi i tyle :crazy:
10 GB na korzystanie z komunikatorów, poczty i WWW starczy ze sporym zapasem.
Pamiętaj tylko, żeby korzystać z ABP, bo szkoda transferu na reklamy Wink
Odpowiedz
#7
Okej dzięki za info Wszystkim, a wiesz może ile gg zabiera transferu tak na oko dziennie? Przy intensywnym używaniu? I czy webroot secure anywhere to w tym wypadku dobra decyzja czy sam firewall wystarczy? No i może jeszcze no script do ff i flash block?
Odpowiedz
#8
ktośtam napisał(a):[quote="bit"] Dopytuję bo Pani w plusie powiedziała,że komunikatory sporo zjadają

RAM-u chyba Cool
Może w ten sposób Pani z plusa nieśmiało proponowała zwiększenie limitu? Cool
Odpowiedz
#9
bit napisał(a):No i może jeszcze no script do ff i flash block?

Bardzo dobry pomysł.
bit napisał(a):czy webroot secure anywhere to w tym wypadku dobra decyzja czy sam firewall wystarczy?

Możesz spokojnie zainstalować WSA. Pomimo, że działa w chmurze, to możesz być spokojny o swój limit - WSA wysyła jedynie sumy kontrolne a nie całe pliki.
Odpowiedz
#10
A jeszcze takie pytanko, czy mogę chwilę pograć w counter strike 1.6 przez internet? Czy raczej nie bardzo?
Odpowiedz
#11
Jeśli lagi i brak stabilności Ci nie przeszkadzają Wink Taki internet z reguły nie nadaje się do gier.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości