Adguard - blokowanie niechcianych dodatków i niebezpiecznych stron
#40
Używam Adguard jako dodatek do Firefoxa i widzę, że ta nowa wersja przyniosła sporo widocznych zmian...chyba, że byly wcześniej a ja ich po prostu nie zauważyłem Smile
- w ustawieniach głównych pojawiła się opcja "Allow acceptable ads" czyli dokładnie jak w ABP i podobnych możemy zgodzić się na nienatrętne reklamy...wyłączyłem
- w ustawieniach list pokazuje się tylko 5 podstawowych, ale reszta...i to bardzo obszerna...znajduje się pod spodem pod linkiem "Edit filters list"
- wejście w edycje list wyświetla nam teraz listy w 3 głównych grupach
"Adguard Filters"...to listy wcześniej nam znane
"EasyList"...listy narodowe plus blokowanie dodatków społecznościowych - tu jest lista polska
"Other"...kilka list dla ABP, inne mniej znane, ale i np. lista "Malware Domains".
Całość teraz na pewno jest bardziej rozbudowana i pewnie bardziej skuteczna...całośc jednak teraz zaczyna przypominać ABP i oby nie w zużyciu zasobów.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Adguard - blokowanie niechcianych dodatków i niebezpiecznych stron - przez ichito - 25.07.2014, 10:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości