Adguard - blokowanie niechcianych dodatków i niebezpiecznych stron
#46
Program jest kapitalny i pokuszę się o mini recenzję. Uzywam go gdzies od polowy pazdziernika, od kiedy pojawila sie promocja na 6m-czna wersję. Po dwu tygodniowym okresie zachwytu, ...odinstalowałem aplikację, bo blokowała zbyt dużo. Był problem z kilkoma często używanymi przeze mnie stronami, a nie potrafiłem go obejśc, gdyż po prostu wyłączyłem "asystenta" który łatwo udostępnia spersonalizowanie filtrów pod siebie. Kolejne kilka tygodni było męczarnią z reklamami, które na powrót wróciły, i tym razem wydawały się o wiele bardziej dokuczające niż wczesniej. To dziwne, ze nie zauwazylem ich znikniecia, a wyraznie i przykro odnotowałem ich powrót. Skonczylo sie to ponownym uruchomieniem filtrowania reklam wraz z włączeniem asystenta. A tam można ustawić wszystko. Da się wyłączyć cała witrynę jak i jej część czy zablokować WYBRANY element. Wprost z HTMLa, dosłownie ramkę, fragment DIVa, albo akapitu, obrazek, cokolwiek, wszystko, każde, co jest reklamą albo po prostu wkurza i irytuje. Dowolny element da się wywalić. I na kazdej chyba przeglądarce. Program zachwycił mnie po tym powrocie do niego na tyle, że gdy tylko pojawiła się okazja, kupiłem dłuższą jego wersję.

I chyba nie będę żałował, bo 99% syfu wycina automatycznie z korzeniami i to bez gleby, a resztę można sobie dowolnie dostosować. Jest naprawdę warto!

Ps.
Po Agnitum/Outpost to chyba kolejny naprawdę dobry program rosyjskiej produkcji...
Ci którzy rezygnują z Wolności w imię bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich. - Benjamin Franklin
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Adguard - blokowanie niechcianych dodatków i niebezpiecznych stron - przez narvego - 02.12.2014, 21:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości