Ankieta: Czy używasz ochrony antywirusowej w czasie rzeczywistym?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
tak
67.65%
46 67.65%
nie
32.35%
22 32.35%
Razem 68 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Czy używasz ochrony antywirusowej w czasie rzeczywistym?
#29
lukasamd napisał(a):Ale 7 lat to cała wieczność na tym rynku.. Nie korciło Cię aby sprawdzić, co się zmieniło u konkurencji? Tongue


Oczywiście, że podczas tych 7 lat miałem obawy, i korciło mnie o zmiany.

Czasem desperackie, bo i ArcaVir 2004/5 używałem czasami Smile wtedy jeszcze nieświadomy jakie to jest ustrojstwo. (a to chyba 10 lat już temu było, hehehe, ale jaja, nie 7-8)

Testowanie to oddzielny temat, miałem/mam do dyspozycji inny/inne PC gdzie mogę testować do woli.

Dlatego w podpisie jest oprócz Kaspersky (wybrałem go jako główny ważny program w walce z malware): Eset (bardzo dobrze wykrywa trojany i adware), Malwarebytes (ogólnie nowe malware killuje) i HitmaPro jako skaner (wysyła do chmury nieznane).

Długo testowałem Avira, ale niestety się nie przyjęła.


Avast FREE instaluję obowiązkowo osobom (jeśli nie ma tam żadnego AV) co przynoszą kompa do naprawy Smile Tym kumatym oczywiście proponuję Kaspersky albo Eset i MBAM do skanu na żądanie.

W moim rejonie urzędowania jest zaopiekowane skanowanie np. MBAM Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Re: Czy używasz ochrony antywirusowej w czasie rzeczywistym? - przez Konto usunięte - 20.01.2014, 22:56
Re: Czy używasz ochrony antywirusowej w czasie rzeczywistym? - przez Konto usunięte - 26.01.2014, 10:25
Re: Czy używasz ochrony antywirusowej w czasie rzeczywistym? - przez tommyklab - 26.01.2014, 10:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości